DSF Martial Arts Contest: Muaythai Polska vs Tajlandia

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Sport.

SnowFest Festival 2018

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Amfiteatr Skalite, Szczyrk

09.02.2018

Cavaliada

15.02.2018 - 04.03.2018

Mecz ten odbędzie się po raz pierwszy w historii!!! Polscy zawodnicy będą mogli zmierzyć się w bezpośrednich pojedynkach z czołowymi zawodnikami z Tajlandii.
Ceny biletów:
    - 30zł, 50zł, 70zł, 90zł, 110zł - normalny
    - 150zł, 200zł, 250zł, 300zł, 350zł, 400zł - VIP

Bilet VIP:

 

Bilet VIP zawiera catering w formie przekąsek, napoje oraz lekkie alkohole.

Szczegóły wydarzenia

Gala DSF Martial Arts Contest 1:
Muaythai Polska vs Tajlandia

Mecz ten odbędzie się po raz pierwszy w historii!!! Polscy zawodnicy będą mogli zmierzyć się w bezpośrednich pojedynkach z czołowymi zawodnikami z Tajlandii. O pasy WMC zawalczą: Marcin Łepkowski, Oskar Staszczak, Paweł Jędrzejczyk oraz Tomasz Makowski.

Będzie to bardzo prestiżowe wydarzenie, o czym świadczy fakt objęcia honorowym patronatem nad imprezą przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. W meczu Polska Tajlandia odbędą się 4 walki o pas Interkontynentalnego Mistrza Świata WMC. Podczas gali będzie miał miejsce 4 osoby turniej o pas WMC Muaythai Against Drugs w kategorii wagowej -69.85 kg. Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z The World Games 2017 Wrocław, gościem honorowym będzie Przemysław Saleta. Ambasador Królestwa Tajlandii Manasvi Srisodapol potwierdził udział w wydarzeniu.

Projekt jest kontynuacją zakończonych olbrzymim sukcesem sportowym jak i organizacyjnym Mistrzostw Europy Muaythai 2014 które odbyły się na Kraków Arenie i były pierwszą imprezą związaną ze sportami walki na tym obiekcie.

Impreza odbędzie się pod patronatem WMC (World Muaythai Council), najpotężniejsza organizacja światowego Muaythai z siedzibą w Tajlandii skąd wywodzi się sport.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook