Night Of The Jumps

Night Of The Jumps

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Sport.

Cavaliada

30.11.2017 - 04.03.2018

Cavaliada Poznań

MTP, Poznań

30.11.2017 - 03.12.2017

Ceny biletów:
    - 169zł, 139zł, 99zł

Komunikat organizatora:

 

„Osobie niepełnosprawnej, poruszającej się na wózku inwalidzkim, przysługuje prawo do wejścia na teren imprezy wraz z opiekunem (na podstawie jednego biletu posiadanego przez osobę niepełnosprawną).”

Szczegóły wydarzenia

Mistrzostwa Świata NIGHT of the JUMPs wracają do Polski!

Freestyle Motocross (FMX) to najbardziej widowiskowa i ryzykowna z pośród dyscyplin sportowych na świecie. A Mistrzostwa Świata Night of the Jumps to spektakularne show i najważniejszy cykl imprez Freestyle Motocrossowych na Świecie. Zawodnicy wykonują zapierające dech w piersiach ewolucje na motocyklach lecących na wysokości trzeciego piętra! Wszystkie tricki wykonywane są na granicy praw fizyki.  
         Już 23 marca drugi rok z rzędu w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot najlepsi zawodnicy Freestyle Motocrossu zmierzą się w walce o punkty POLAND GP. Na liście startowej  znajdują się największe gwiazdy tej dyscypliny z 3 kontynentów. Ponad 10 tysięcy kibiców, którzy mieli okazję oglądać show rok temu nie trzeba przekonywać, że  zawody NIGHT of the JUMPs to w połączeniu z pit party ponad 4,5 godziny niesamowitych wrażeń i najbardziej ekstremalnych tricków jakie tylko można  sobie wyobrazić. Zeszłoroczna impreza transmitowana była live za pośrednictwem Eurosportu do ponad 120 krajów. Tym razem w Polsce zostanie rozegrana tylko jedna runda, tej najważniejszej, bo koronującej rokrocznie Mistrza Świata serii, dlatego jeżeli chcecie poczuć niesamowitą energię i zapach spalin zadbajcie o bilety z odpowiednim wyprzedzeniem.

        Na specjalnie przygotowanym torze zbudowanym z ponad 2000 ton mieszanki gliny i piasku oraz specjalny ramp publiczność zobaczy między innymi: dwukrotnego Mistrza Świata (2008 i 2009) Remi’ego Bizouarda (Francja), urzędującego Mistrza Świata Javiera Villegasa (Chile) oraz Mistrza Świata z 2010 roku Libora Podmola (Czechy). Do tego na Stary Kontynent powróci dwóch australijskich zawodników: specjalista od jednego z bardziej widowiskowych tricków, czyli Volta – Clinton Moore oraz specjalista od podwójnego Backflipa, zwycięzca RB X-Fighters w Sydney i medalista X Games 2011 – Josh Sheehan. Skład uzupełnią: Brice Izzo i David Rinaldo (obaj Francja), Z Hiszpanii przylecą Jose Miralles oraz Maikel Melero. Naszych południowych sąsiadów poza Podmolem reprezentować będzie Petr Pilat, a zachodnich Hannes Ackermann. O tym, kto z naszych rodzimych zawodników otrzyma szansę startu z najlepszymi zawodnikami przekonamy się już 11 sierpnia w Toruniu podczas finałowej rundy Mistrzostw Polski Skillz Up.

Poza konkursem Freestyle rozegrane zostaną także konkursy Race&Style oraz konkurs skoków wzwyż. Ponadto organizatorzy przygotowują wiele dodatkowych atrakcji nie tylko sportowych. To wszystko sprawia, że „Noc Skoków” będzie niesamowitym widowiskiem, na którym nie może was zabraknąć!

Harmonogram Imprezy Night of the Jumps Sobota 23/03/2012

17:30 - Otwarcie drzwi
18:00 - Pit Party  -  spotkanie z zawodnikami, sesja foto z zawodnikami i ich maszynami
19:00 - Uroczyste otwarcie
19:15 - Prezentacja zawodników
19:30 - Kwalifikacje  – 12 zawodników
20:15 - Race&Style – wyścigi w systemie K.O połączone z wykonywaniem ewolucji w powietrzu
20:30 - Przerwa
21:00 - Konkurs skoków wzwyż (zawodnicy podejmą próbę bicia rekordu Świata w skoku wzwyż na motocyklu crossowym)
21:20 - Final
21:55 - Ceremonia wręczenia nagród
22:00 - Sesja autografów
22:30 - Zakończenie

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: www.nightofthejumps.com
Oficjalny FunPage: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT
Więcej informacji www.sportainment.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook