Brave Festival Otwarcie: Pieśń Kozła - Crazy God

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Sztuka.

Ceny biletów:
    - 75zł, 45zł, 30zł - ulgowy
    - 90zł, 60zł, 45zł - normalny

Komunikat organizatora:

Bilety dostępne na miejscu na godzinę przed spektaklem.

Szczegóły wydarzenia

Crazy God – premiera Teatru Pieśń Kozła


Teatr Pieśń Kozła przez lata swej działalności zdobył międzynarodowe uznanie jako jeden z najbardziej nowatorskich i awangardowych zespołów europejskich...


Zespół wciąż rozwija swoje spektakle w celu otworzenia i pogłębienia perspektywy unikalnych doświadczeń, które pozwoliłyby widzom odkrywać własną wrażliwość i humanizm. Zarówno trening, jak i próby oraz spektakle traktowane są jako część nieustannego procesu i rodzaj pracy laboratoryjnej, pozwalającej aktorom i reżyserowi poszukiwać coraz to nowszych technik i środków artystycznej ekspresji. Tym, co wyróżnia Teatr Pieśń Kozła, jest dążenie do międzyludzkiego spotkania i otwartości, które stanowią zalążek autentycznego doświadczenia. Teatr nawiązuje do korzeni sztuki widowiskowej, bada europejską i wschodnią kulturę muzyczną. Organizuje wyprawy antropologiczno-badawcze. Grzegorz Bral prowadzi także działalność edukacyjną. Teatr Pieśń Kozła wykorzystuje unikalny trening aktorski nazwany Techniką Koordynacji, która jest  oryginalną i autentyczną metodą pracy z artystami. Praca pedagogiczna teatru rozwija się we współpracy z londyńską szkołą  Bral School of Acting.

Teatr Pieśń Kozła prowadzi również warsztaty dla aktorów i praktyków z całego świata w ramach projektu Workshop Village. Letni sezon warsztatowy organizowany jest już od kilkunastu lat i przyciąga aktorów z całego świata.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Facebook