10.Festiwal Legend Rocka - Santana

10.Festiwal Legend Rocka - Santana
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Odbiór w kasie!

Koncert Carlosa Santany rozpocznie się o godzinie 21!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

W lipcu 2013 r Carlos Santana, podczas swojego pierwszego koncertu w Dolinie Charlotty, przerwał koncert i stwierdził - Charlotta to mój nowy dom! Mówił prawdę, bo wrócił do Doliny Charlotty w lipcu 2015 r i przyjedzie do niej po raz trzeci 8 lipca 2016r. z okazji dziesięciolecia Festiwalu Legend Rocka!
Ceny biletów:
    - 390zł, 340zł, 290zł

Komunikat organizatora:

Godzina koncertu Carlosa Santany została zmieniona na godz.21 (była 22.00)! Support Jan Gałach Band zagra o 19.30! Bramy zostaną otwarte o 18.00.

Zmiana związana jest z warunkami atmosferycznymi i została uzgodniona z managementem zespołu Carlosa Santany.

Pole namiotowe:

Podczas imprez organizowanych na terenie Dolinie Charlotty, zachęcamy do skorzystania z noclegu na polu namiotowym.
Wyposażone jest ono w sanitariaty z ciepłą wodą oraz dostępność punktów gastronomicznych.

Bilety:

Bilety będą również dostępne w kasie przed koncertem.

Szczegóły wydarzenia

Carlos Santana wraca specjalnie na X Festiwal Legend Rocka!


W lipcu 2013 r Carlos Santana, podczas swojego pierwszego koncertu w Dolinie Charlotty, przerwał koncert i stwierdził - Charlotta to mój nowy dom! Mówił prawdę, bo wrócił do Doliny Charlotty w lipcu 2015 r i przyjedzie do niej po raz trzeci 8 lipca 2016r. z okazji dziesięciolecia Festiwalu Legend Rocka!

Carlos Santana to jeden z najlepszych i najbardziej lubianych gitarzystów rockowych na świecie. Dysponuje niepowtarzalnym, krystalicznie czystym, rozkołysanym brzmieniem, jest mistrzem gitarowych sprzężeń. Jego płyty rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy.

Od chwili fantastycznego debiutu na legendarnym festiwalu w Woodstock w 1969r. Santana pozostaje wielką atrakcją koncertową na całym świecie.

Santana zmieniał zespół i style wiele razy i udowodnił, że znakomicie interpretuje bluesa, rocka, jazz, pop i rytmy latino.

Po niebywałym sukcesie albumu Supernatural z 1999 r, który dostał 6 nagród Grammy i zawierał mega hit Smooth, Santana odnosi niebywałą passę sukcesów.

Każdy jego nowy album zyskuje miano platynowej, a  ostatni to Corazon z 2014, który zawierał same piosenki w języku hiszpańskim.

Każdy koncert Santany jest wspaniałym przeżyciem z racji znakomitego zespołu grającego, żywiołową, latynoska muzykę, która porywa do tańca.

Santana non stop zmienia repertuar, ale zawsze pamięta by zagrać największe, ulubione hity takie jak Oye Como Va, Black Magic Woman, Evil Ways, Smooth, Maria, Maria czy instrumental Europa.

Santana dostał wszystkie możliwe nagrody, ostatnią z nich była Kennedy Center Honoree, którą otrzymał z rąk prezydenta Baracka Obamy w 2013 roku.

Dolina Charlotty, jego nowy dom, zamierza zbudować specjalny Dom poświęcony twórczości Carlosa Santany zawierający m.in. zbiór pamiątek związanych ze słynnym muzykiem. W czasie koncertu najprawdopodobniej odbędzie się uroczystość rozpoczęcia budowy domu poświęconego twórczości Carlosa Santany. Przyjaciel Carlosa Santany, Francis Spoelstra, uruchomił już na portalu społecznościowym facebook stronę Santana House of Memories, która będzie poświęcona budowie tego obiektu.

Gdzie:

  • Dolina Charlotty, Strzelinko 14, Słupsk

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook