Targi Tour Salon

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

T.Love

Underground Pub, Tychy

18.11.2017

Cena biletu:

Szczegóły wydarzenia

TOUR SALON: Powiew wakacji w środku zimy


Targi turystyczne TOUR SALON 2017 niezwykle inspirujące wydarzenie dla wszystkich miłośników podróży. Atrakcje znajdą tutaj miłośnicy dalekich wojaży, ale przede wszystkim wszyscy którzy chcą odkrywać Polskę. Wizyta na targach TOUR SALON to okazja do zapoznania się z najlepszymi ofertami wyjazdów, gotowymi katalogami, czy też nowymi produktami turystycznymi tuż przed okresem długich weekendów, wycieczek szkolnych, na majówkę czy też upragnione wakacje – lato 2017.

Na targach nie zabraknie atrakcji na Scenie Kultury, konkursów dla zwiedzających z atrakcyjnymi nagrodami – gadżetami, voucherami na noclegi, wizytami w aquaparku czy innych miejscach. Podczas TOUR SALONU jak co roku spotkamy się z podróżnikami, którzy uświetnią wydarzenie swoimi barwnymi opowieściami. Już po raz piąty targom towarzyszy Festiwal Podróżniczy „Śladami Marzeń”, który za każdym razem tworzy niepowtarzalną okazję do poznania najdalszych regionów świata.

Poczuj powiew lata w środku zimy i rozpocznij swoją wymarzoną podróż z poznańskich hal targowych!


* Bilet jednorazowego wstępu z parkingiem, to jedyna gwarancja miejsca parkingowego na parkingu MTP wjazd od ul. Śniadeckich lub od ul. Matejki podczas wydarzenia. Jednorazowy parking wyłącznie dla samochodów osobowych w godzinach otwarcia targów dla zwiedzających.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • MTP, Głogowska 14, Poznań

Strona internetowa: http://www.tour-salon.pl/pl/

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook