Knieje 2017 - Targi Myślistwa i Strzelectwa

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

Spektakl - Złodziej

Scena Teatralna NOT, Gdańsk

19.11.2017 - 19.11.2017

Teatr Czarnego Tła - "Królowa - rock bajka"

Teatr Czarnego Tła, Chorzów

19.11.2017 - 26.11.2017

Knieje - targi myślistwa i strzelectwa. Emocjonujące spotkanie pasjonatów, które musisz odwiedzić!
Ceny biletów:

Bilety:

Bilet jednorazowy upoważnia również do zwiedzenia ekspozycji targów BOATEX, RYBOMANIA i TOUR SALON odbywających się w tym samym czasie.

Szczegóły wydarzenia

Targi Myślistwa i Strzelectwa


Knieje 2017


W 2016 roku Targi 4 Pasji odwiedziło 35 tys. osób i ponad 350 wystawców, a 3 Edycja Targów Knieje zapowiada się jeszcze bardziej spektakularnie! W edycji 2017 Targi Myślistwa i Strzelectwa będą powiększone o dodatkową halę targową. Oznacza to więcej przestrzeni i komfortu oraz jeszcze bogatszą ofertę stoisk.


Dla pasjonatów strzelectwa

Podobnie jak w roku 2016, odwiedzających zachwycą zarówno nowości jak i klasyki od najznakomitszych producentów i dystrybutorów broni, amunicji oraz optyki. U fachowców prezentujących prestiżowe marki, będzie można poznać, sprawdzić i dobrać do swoich potrzeb wymarzony model w okazyjnej cenie. Najlepsze marki jak m.in. Blaser, Sabatti, Browning, Tikka T3, Beretta, Marlin, Sabatti czy Benelli zaprezentują sprawdzony, precyzyjny i najwyższej jakości sprzęt. Sztucery, kniejówki, boki oraz wszystkie funkcjonalne akcesoria do broni, to tylko skromna część ekspozycji, która pojawi się na Targach Knieje.


Niewielkie dodatki, wielka różnica

Wodoodporne, wypełnione azotem lornetki z obiektywem o niskiej dyspersji, noktowizory z wysokiej jakości obrazem trójwymiarowym i termowizory z dalmierzami oraz rejestratorem video to ta część akcesoriów, którą uwielbiają myśliwi ze smykałką do technologii.

Z klasycznego wyposażenia uwagę przyciągną m.in. skuteczne wabiki, solidne noże i wytrzymałe latarki. Pojawi się także sprzęt dla lubiących ekstremalne wrażenia - samochody terenowe! Bo duże „dodatki” to duża zabawa.


Dla sympatyków tradycji

Bogatej kultury łowieckiej będzie można dosłownie posmakować. Tradycyjna kuchnia myśliwska i smakowite kąski dziczyzny skuszą niejedno podniebienie podczas pokazów i degustacji kulinarnych, a pamiątki i dekoracje z symboliką myśliwską ożywią historię łowiectwa. Biżuteria, ceramika, literatura fachowa, medale, czasopisma, a nawet sprzęt grający i meble pozwolą w pełni zagłębić się w wyjątkowy klimat targów Knieje.


Myśliwska moda nie ma miejsca na dyskomfort

Jak bezszelestnie poruszać się po lesie dbając jednocześnie o wygodę i dobre samopoczucie? Dowiesz się tego podczas profesjonalnego pokazu mody premierowych kolekcji odzieży myśliwskiej. Znane marki zaprezentują najnowsze trendy połączone z technologicznymi rozwiązaniami, które pozwolą myśliwemu na niezwykle skuteczny kamuflaż. Supernowoczesne, odporne na wilgoć materiały znakomicie chroniące przed chłodem w najmodniejszym wydaniu tylko na targach Knieje 2017.


Na zwierza ze... zwierzem!

Polowanie z pomocą drapieżnych ptaków to historia sięgająca początków ludzkiej cywilizacji. Na targach, podczas pokazów sokolnictwa pojawią się m.in. sokoły, rarogi, jastrząb Harrisa oraz sowy: puchacz europejski, puchacz afrykański, płomykówka i puszczyk.

Ale nie można zapomnieć o wiernych, czworonożnych towarzyszach myśliwych! W trakcie konkursu Miss/Mister Psów Myśliwskich, będzie można zobaczyć m.in. najpiękniejsze Labradory, Karelskie psy na niedźwiedzie, Beagle, Gończe polskie, Ogary polskie, Wyżły, Jamniki i Posokowce. Całości dopełnią konkursy, prelekcje i prezentacje kynologiczne.


Zmierz się z myśliwymi z całej Polski!

Poczuj adrenalinę podczas zawodów strzeleckich o Puchar Prezesów MTP i Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Emocji dostarczą także drużynowe zawody w budowanie ambon myśliwskich. Sprawdź się również w konkursie rozpoznawania sygnałów myśliwskich. Lubisz ekscytujące wyzwania? Targi Knieje 2017 są dla Ciebie!


Poza ekspozycjami czeka na Ciebie bogaty program wydarzeń towarzyszących: konkursy, koncerty, prelekcje, prezentacje, spotkanie ze znanymi podróżnikami i myśliwymi, rozmowy i porady fachowców oraz niezwykła atmosfera spotkań pasjonatów.

Już teraz zapewnij sobie tańszy bilet na te niezwykłe targi myślistwa i strzelectwa. Darz bór!

Piątek VIP Biznes Day to wyjątkowy dzień organizowany w gronie profesjonalistów i największych pasjonatów. Obecność na VIP Day to pierwszeństwo atrakcji, promocji i niezapomnianych wrażeń. Nasi goście w tym dniu cenią sobie szczególnie możliwość budowania dobrych relacji biznesowych i towarzyskich. Poznaj najlepszych hobbystów i zawodowców na VIP Biznes Day!


* Bilet jednorazowego wstępu z parkingiem, to jedyna gwarancja miejsca parkingowego na parkingu MTP wjazd od ul. Śniadeckich lub od ul. Matejki podczas wydarzenia. Jednorazowy parking wyłącznie dla samochodów osobowych w godzinach otwarcia targów dla zwiedzających.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • MTP, Głogowska 14, Poznań

Strona internetowa: http://www.knieje.pl/
Facebook: http://www.facebook.com/pg/TargiKnieje

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook