9. Festiwal Legend Rocka: ZZ TOP

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 280zł, 230zł, 190zł

Na terenie amfiteatru obowiązuje całkowity zakaz filmowania oraz robienia zdjęć.
Organizator prosi aby nie zabierać ze soba kamer i aparatów.

Komunikat organizatora:

 

Festiwal zbliża się wielkimi krokami, więc informujemy, że każdy z trzech koncertów - ZZ TOP, Santana i Robert Plant - będą miały taki sam harmonogram:
- OTWARCIE BRAM: 18.00
- SUPPORT: 20.00
- GWIAZDA WIECZORU: 22.00

W tym roku nie będzie organizowany transport zbiorowy do Doliny Charlotty w dniu koncertów, więc radzimy wcześniej zaplanować podróż. Do zobaczenia już w lipcu!

Szczegóły wydarzenia

Kolejna Wielka Gwiazda potwierdziła swój występ.

3 lipca 2015 roku w Dolinie Charlotty zagra zespół ZZ Top. Amerykańskie trio, które od 1969 roku gra w niezmienionym składzie będzie gwiazdą pierwszego dnia 9 Festiwalu Legend Rocka.  ZZ Top jest przedstawicielem hard rocka, bluesa i południowego rocka. W muzyce zespołu wyraźnie słychać wpływy boogie. Grupa nie stroniła też od groteski rockowej, reprezentując typowy teksański humor. Okresem największych sukcesów grupy była połowa lat osiemdziesiątych, kiedy to album Eliminator stał się przebojem głównego nurtu rocka.

Dwaj frontmani, Gibbons i Hill, zapuścili długie brody. Ubrani tak samo, w golfowe kapelusze, obfite koszule, okulary przeciwsłoneczne i workowate spodnie, mogą uchodzić za dwóch bliźniaków. Najbardziej znane przeboje grupy - ,,Rough Boy’’ ,,Gimme All Your Lovin’’ czy ,,Stages’’ oprócz ciekawych teledysków wyróżnia również niepowtarzalny styl.

Support:
Laureaci Charlotta UCB Rock Festiwal będą występować przed koncertami głównych GWIAZD! Norweski zespół Kelvin grający elektronicznego pop-rocka zagra 3 lipca przed koncertem zespołu ZZ TOP.

ESKA ROCK
WYBORCZA
CGM
JAZZFORUM
TERAZ ROCK
TWÓJ BLUES
LABORATORIUM GITARY


Regulamin imprezy: http://www.legendyrocka.com/regulamin-imprezy

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Strona internetowa: http://www.legendyrocka.pl

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook