Before TNM 2017: Mary Komasa

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych

MTP, Poznań

22.10.2017 - 22.10.2017

Drum Fest

22.10.2017 - 28.10.2017

Ceny biletów:
    - 30zł

Szczegóły wydarzenia

BEFORE #12TNM


Mary Komasa


Mary Komasa – to polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka, aktualnie mieszkająca w Berlinie. Artystka pytana o inspiracje w swojej twórczości, często odwołuje się do kina. Najlepszym sprawdzianem czy piosenka działa, jest  dla mnie wyobrażenie jej sobie pod napisami końcowymi do filmu – podkreśla. – Zabierając się do pisania utworu, zaczynam od wspomnień. Staram się stworzyć w wyobraźni filmową scenerię, ze mną w roli głównej. Potem szukam zdania, hasła czy słowa, od którego mogłabym zacząć pisanie. – dodaje.

Jakiś czas temu bardzo szerokim echem, zarówno w Polsce, jak i na świecie, odbiła się premiera nowego teledysku Mary Komasy, w którym gościnnie wystąpiła  muza wybiegów wielu światowych projektantów – Anja Rubik.

http://www.youtube.com/watch?v=ctWZFp6b1gQ

Premiera klipu i koncert artystki były muzycznymi akcentami Gali Zamknięcia 9.NETIA OFF CAMERA. Klip „Lost me” wyreżyserował Jan Komasa („Miasto 44”, „Sala samobójców”). Onieśmiela, uzależnia, oślepia – jak jeszcze działa błysk fleszy? Odpowiedzi dostarczają Mary i Jan Komasa w teledysku do piosenki „Lost me”. Teledysk ma formę krótkiej etiudy filmowej. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Piotr Sobociński. Utwór „Lost me” pochodzi z albumu „Mary Komasa”, który ukazał się 23 marca 2015 roku.

XII Festiwal Tauron Nowa Muzyka odbędzie się w dniach 06-09 lipca 2017 roku na terenie katowickiej Strefy Kultury.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Jazz Club Hipnoza, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Facebook