Wishbone Ash

Wishbone Ash

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

Ceny biletów:
    - 100zł - w przedsprzedaży
    - 120zł - od 15 października
    - 135zł - w dniu imprezy
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Cinematographer Productions

Prezentuje:


Wishbone Ash


+ special guest

Steve Hill

Lizard


Wishbone Ash - trasa 2017 rozpoczyna się już w styczniu! Legendarna formacja Wishbone Ash wraca do Polski aż na cztery koncerty. Andy Powell ze swoją grupą wystąpi w styczniu w ramach trasy "The Tough And Tender Tour 2017".

Brytyjska grupa, która powstała w 1969 roku odwiedzi Polskę na przełomie stycznia i lutego 2017 roku. Zespół wystąpi, jak zawsze z najlepszymi utworami pięknie brzmiącego i wysublimowanego harad rocka. Nie zabraknie też psychodelii i solowych popisów. Poznań, Gomunice, Czechowice Dziedzice i Wrocław – to miasta, w których legendarni muzycy pojawią się na żywo. Warto dodać, że grupa jest nadal aktywna a ich ostatnia studyjna płyta „Blue Horizon” pochodzi z 2014 roku.

W polską trasę z legendarnymi muzykami ruszy Steve Hill oraz jeden na najlepszych polskich progowych zespołów - grupa LIZARD.

Wishbone Ash należy do grona nielicznych zespołów, które w całej swojej karierze stroniły od medialnego kiczu, czy promocji za wszelką cenę. Ich muzyka z dekady na dekadę zachwyca więc świeżością, oryginalnością i szczerymi tekstami, negującymi bardzo często to, co dla wielu stanowi porządek dzienny. W końcu Wishbone Ash to dinozaury herbu rocka i instrumentalnej utopii. To ten z zespołów, po którym z koncertu nie wychodzi się obojętnym.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub CHACHArnia, Legionów 83, Czechowice-Dziedzice

Facebook