Pozytywne Wibracje Festival: Dzień 1

Pozytywne Wibracje Festival: Dzień 1

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

Kabaret Ani Mru Mru "Ostatnie takie trio"

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Teatr im. S.Jaracza, Łódź

19.01.2018 - 19.01.2018

Bednarek - premierowa trasa albumu "Talizman" - Poznań

Klub Muzyczny B17, Poznań

19.01.2018

Ceny biletów:
    - 45 zł - Dziedziniec Wstępny,
    - 60 zł - Golden Circle,
    - 300 zł - VIP Golden Circle
Pakiet „VIP“ (wyłącznie dla osób pełnoletnich) zawiera m.in.:
1. Bilet na festiwal w strefie Golden Circle (miejsca bezpośrednio przed sceną),
2. Osobne wejście tylko dla VIP,
3. Catering w specjalnej strefie chillout VIP (Sala Balowa Pałacu Branickich), w formie szwedzkiego stołu, składający się z ciepłych i zimnych przekąsek, deserów, etc.
4. Alkohol oraz napoje bezalkoholowe serwowane na miejscu.

Szczegóły wydarzenia

Pozytywne Wibracje Festival inspirowany jest kultową kompilacją muzyczną „Pozytywne Wibracje”, uznaną za jedną z najciekawszych serii płytowych wydawanych w Polsce. Jest bezapelacyjnie najbardziej prestiżową składanką muzyczną istniejącą na polskim rynku od 14 lat. Uznana marka oraz modne
i energiczne brzmienia połączone z kultowymi przebojami są niepodważalnymi atutami każdej płyty z tej serii.
Pozytywne Wibracje Festival 2010 okazał się wielkim sukcesem – podczas dwóch festiwalowych dni zebrał na dziedzińcu zabytkowego pałacu Branickich blisko 10 000 słuchaczy. Zagrały gwiazdy acid jazzu, funku, soul i muzyki klubowej: Us3, Incognito, Gabin, The Brand New Heavies, Funkstar de Luxe, Poluzjanci, Mika Urbaniak, Monika Dryl, FOX oraz Fortepian Szopena. Gwiazdy zagraniczne, występujące po kilkaset razy rocznie na różnych kontynentach były pod wrażeniem polskiej publiczności i samego Białegostoku z jego parkowo-pałacową sceną festiwalową.
Początek tradycji, jaką w Białymstoku stał się projekt muzyczny tej klasy. Dzięki niepowtarzalnemu klimatowi miasta i urzekającej scenerii wydarzenia ulokowanego na dziedzińcu barokowego Pałacu Branickich, zwanego „Wersalem Północy”, ubiegłoroczny festiwal okazał się wielkim sukcesem, który agencja STX JAMBOREE oraz Miasto Białystok chcą powtórzyć w roku 2011.
Już dziś zapraszamy na Pozytywne Wibracje Festival 2011, który odbędzie się 22- 23 lipca na dziedzińcu pałacu Branickich w Białymstoku.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Grupa STX Jamboree

Facebook