Electronic Beats Festival 2011 - Groove Armada present Red Light, The Drums, Wiley, Zola Jesus

Electronic Beats Festival 2011 - Groove Armada present Red Light, The Drums, Wiley, Zola Jesus

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

Ceny biletów:
    - 60zł - w przedsprzedaży
    - 70zł - od 21 listopada
    - 80zł - w dniu imprezy

Uwaga!!!

 

Osoby które już otrzymały kod rabatowy T-Mobile są uprawnione do zakupu biletów w cenie 55zł 2 grudnia w kasie biletowej SOHO Factory od godziny 18:00

Szczegóły wydarzenia

LINE-UP Electronic Beats Warszawa!

Punktualnie o godzinie 20:00 otwieramy bramy Soho Factory i nie czekamy z muzyką – festiwal swoim setem rozpocznie Mike Polarny, który grał będzie również w przerwach pomiędzy wykonawcami występującymi na scenie głównej. A oto i szczegółowy rozkład jazdy:

21.00 - Wojtek Fedkowicz Noise Trio - laureaci konkursu Zrób Głośniej!
21.55 - Zola Jesus
23.00 - Wiley
00.15 - The Drums
01.45 - Groove Armada presents Red Light.
Najwytrwalszych zapraszamy na afterparty, nakręcane przez duet Pol_On!

Electronic Beats w Polsce!

Międzynarodowy program muzyczny Electronic Beats obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia. Z tej okazji, prezent dostają polscy fani dobrej muzyki – pierwsza polska edycja Electronic Beats Festival odbędzie się w piątek, 2 grudnia, w warszawskiej Soho Factory!

Pierwsze 10 lat Electronic Beats Festival to 200 imprez, w których uczestniczyło ponad 300 tysięcy fanów. Soliści i zespoły, didżeje i live acty rozgrzewali już klubowe parkiety m.in. w Berlinie, Kolonii, Bonn, Wiedniu, Barcelonie, Pradze, Bratysławie i Budapeszcie. Scenę Electronic Beats zaszczycili już swoją obecnością m.in. Roisin Murphy, Gossip, Peaches, Kele, Nouvelle Vague, Hot Chip, Phoenix, The Human League, Fever Ray.

Ale Electronic Beats to nie tylko festiwal. Pod tą nazwą ukazuje się również opiniotwórczy, anglojęzyczny magazyn (czytany rocznie przez pół miliona ludzi na całym świecie), cykliczna kompilacja DVD "Slices" (dystrybuowana w kilkunastu krajach, w nakładzie rocznym 800 tysięcy egzemplarzy), portal internetowy, blogi, i media społecznościowe (odwiedzane miesięcznie przez prawie 600 tysięcy użytkowników), a także EB TV (fragmenty koncertów, wywiady, materiały zza kulis) oraz EB Radio (dostępne online dla użytkowników na całym świecie). Wkrótce będą one doskonale znane również w Polsce!

http://www.electronicbeats.net/
http://www.t-mobile-music.pl/

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Walk Events

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook