The Diamond Voice: Vitas - New Farinelli w programie: The Sleepless Night

The Diamond Voice: Vitas - New Farinelli w programie: The Sleepless Night

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

Kobieta Szczęśliwa: Zbigniew Lew-Starowicz

Odwołane

Galeria Sfera, Bielsko-Biała

24.11.2017

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour - Wrocław

Bilety wyprzedane!

Centrum Koncertowe A2, Wrocław

24.11.2017

Ceny biletów:
    - 250 zł / 200 zł / 150 zł / 100 zł

Szczegóły wydarzenia

Witalij Władasowicz Graczew, kompozytor, autor tekstów, piosenkarz, aktor stał się prawdziwą sensację w świecie dzięki ilości sprzedanych płyt (ponad 100 milionów) oraz ogromnemu sukcesowi trasy koncertowej "Powrót do domu" w Azji, w 2008 r., gdzie na koncertach zgromadziło się ponad 500 tysięcy ludzi a transmisje telewizyjne oglądało 70 milionów widzów.

"Człowiek z głosem Anioła”, „wokal skradziony Bogom” czy „diamentowy talent” to tylko niektóre z określenia jakich używa się, by opisać Artystę. Vitas – to 5-cio oktawowy kontratenor, nazywany też męskim sopranem, który od dziesięciu lat uwodzi wirtuozerią stylu, bogactwem dźwięków oraz różnorodnością repertuar
Karierę rozpoczął w Rosji, w 2002 roku, jako „chłopak ze skrzelami o syrenim głosie” utworem Opera 2. Utwór ten jest światowym hitem do dnia dzisiejszego, a sam Vitas wykonywał go blisko 2 000 razy.

Utworów Vitasa nie da się określić jednym słowem. Artysta nie ogranicza się do jednego gatunku zgrabnie poruszając się pomiędzy prostotą ludowych melodii a elitarnymi partiami śpiewanymi najsłynniejszych oper świata. Łączy to z przebojami pop, eksperymentalnymi brzmieniami, niepowtarzalnymi wokalizami.
Wszystko to pokazuje perfekcję wokalisty sprawiając, że każdy koncert to niepowtarzalne widowisko.

Do Polski przyjedzie, aby zaprezentować program pod tytułem „Bezsenna Noc”. Koncert ten to połączenie największych przebojów Artysty takich jak: Opera No.2, Smile! czy Star z autorskimi pop - interpretacjami światowych dzieł: "Nessun Dorma", "La donna mobile", "Ave Maria", "O sole Mio» , „Besame mucho” oraz nowymi kompozycjami, które pokazują drogę artystyczną Vitasa. Występ to część jubileuszowej trasy koncertowej po Europie honorującej 10-lecie pracy estradowej wokalisty.

Feeria barw, gra świateł, nowoczesna scenografia, unikalny wokal, charyzma Artysty oraz żywiołowe reakcje publiczności sprawiają, że koncert staje się „niezwykłą nocą”, która na zawsze pozostaje w pamięci widzów.

Także polscy widzowie maja szansę doświadczyć emocji, którymi od kilkunastu lat dzieli się z fanami na całym świecie Vitas podczas pierwszego koncertu w Polsce. Wszyscy, którzy mają ochotę stać się uczestnikami tego prestiżowego wydarzenia, mogą kupić bilety na stronie www.fanimuzykirosyjskiej.pl.

Informacje: www.vitasmusic.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook

Podkategoria