Marcin Nowakowski

Marcin Nowakowski

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

The Rasmus bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Centrum Koncertowe A2, Wrocław, Stary …

24.09.2018

Polska Noc Kabaretowa 2018 - Kalisz

Hala Kalisz Arena, Kalisz

05.10.2018

Ceny biletów:
    - 60zł

Szczegóły wydarzenia

Nu Music i Capitol Club zapraszają na koncert promujący płytę „Shine“ saksofonisty Marcina Nowakowskiego. Gościem specjalnym tego niezwykłego wydarzenia będzie Adam Sztaba.

14 lutego 2012 o godzinie 20.00, w Capitol Club odbędzie się wyjątkowy koncert Marcina Nowakowskiego promujący album „Shine“.
Tego dnia, na scenie oprócz Marcina Nowakowskiego i jego zespołu pojawi się Adam Sztaba oraz instrumenty smyczkowe. Będzie to pierwsza okazja, aby usłyszeć na żywo utwory z nowej płyty saksofonisty i zgodnie z jego obietnicą zapomnieć o zimowej melancholii.

Płyta „Shine“, która trafiła na sklepowe półki w listopadzie 2011 powstawała w październiku tego samego roku w Los Angeles. Tworzyli ją dwaj uznani producenci muzyczni: dwukrotny laureat prestiżowej nagrody Grammy, gitarzysta Paul Brown oraz światowej sławy pianista Jeff Lorber.
Pop jazzowy krążek „Shine” to mnóstwo pozytywnych dźwięków: funkowe sekcje dęte w wykonaniu Jerrego Hey i Billa Reichenbach, energetyczne wokale Dexa Reynosa i Billy Mondrago oraz orkiestracje zaaranżowane przez Adama Sztabę. Na płycie zagrali również: Michael Thompson, Brian Bromberg, Jimmy Haslip, Garry Novak, Dave Weckl, Ricky Lawson i Roberto Vally.
„Shine“ promują piosenki pt. „Out of Time“ i „Shine Shoes“, które znacznie różnią się od singli promujących poprzednie jego płyty.
 
„To druga moja płyta, która jest wynikiem wizyty w słonecznej i optymistycznej Kalifornii. Tym razem szukałem inspiracji w muzyce POP, której kolebką są właśnie studia muzyczne w Los Angeles. W przywołaniu klimatu wielkich muzycznych produkcji pomógł mi znakomity dyrygent Adam Sztaba, który stworzył orkiestracje do trzech utworów na „Shine“. Jestem przekonany, że wielbiciele mojej muzyki z przyjemnością pozwolą się zabrać w muzyczną podróż pomiędzy takimi gatunkami jak POP, contemporary jazz, smooth jazz i R’N’B“ mówi Marcin Nowakowski.
Wtorek, 14.02.2012 godz. 20.00
Capitol Club, ul. Marszałkowska 115

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Scena Capitol

Facebook