Elton John

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

Bryan Ferry

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Dolina Charlotty, Słupsk

20.07.2018

Iron Maiden

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

TAURON Arena Kraków, Kraków

27.07.2018

Elton John zaśpiewa w Łodzi
Ceny biletów (Wszystkie dostępne miejsca są siedzące):
  - 99zł, 180zł, 250zł, 270zł, 280zł, 350zł, 399zł, 499zł, 599zł
  - 699 zł - VIP

Pakiet VIP zawiera:
 • Bilet na koncert (patrz mapka)
 • Bary, serwujące drinki na Państwa życzenie
 • Bary z winem
 • Alkoholowe cocktaile
 • Poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu. Bufet zawierać będzie wybór starterów typu "finger food", ciepłych jak i zimnych przekąsek, bar sałatkowy, desery
 • Bary piwne
 • Napoje bezalkoholowe, kawa i herbata

Komunikat organizatora:

BILETY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH PORUSZAJĄCYCH SIĘ NA WÓZKACH INWALIDZKICH

Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich będą miały podczas koncertu specjalnie wyznaczone miejsca. Bilety na ten sektor można kupować w siedzibie agencji Prestige MJM u pani Marzeny Wojtasik (e-mail: m.wojtasik@imprezyprestige.com ). Bilety na miejsca dla osób niepełnosprawnych nie są dostępne w sprzedaży internetowej. Nie można ich także kupić w salonach Empik i Media Markt.

Szczegóły wydarzenia

Elton John - jeden z najwybitniejszych piosenkarzy wszech czasów, legenda światowej muzyki, zdobywca wielu prestiżowych nagród przemysłu filmowego i muzycznego wystąpi w hali Atlas Arena w Łodzi. Koncert odbędzie się w sobotę, 7 lipca i będzie częścią cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”. Organizatorami koncertu będą: firma Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje.

Elton John to wybitny brytyjski piosenkarz i pianista. Początkowo związany z rockiem, jednak z czasem kierujący swoją twórczość także w kierunku muzyki pop. Znany z wielu znakomitych ballad. Charakterystycznym elementem każdego koncertu Eltona Johna jest fortepian. Bez jego obecności trudno wyobrazić sobie największe hity brytyjskiego piosenkarza.
Elton John uczestniczył w wielu ważnych wydarzeniach muzycznych. I tak na przykład w 1986 roku na pożegnalnym koncercie zespołu Wham na londyńskim stadionie Wembley wystąpił gościnnie, śpiewając z Georgem Michaelem piosenkę „Candle in the Wind”. Z kolei w 1992 roku wziął udział w koncercie poświęconym pamięci Freddiego Mercury’ego. Z Axlem Rosem wykonał wówczas „Bohemian Rhapsody” i „The Show Must Go On”. Tego typu występów oraz duetów z innymi wybitnymi wykonawcami Elton John ma w swoim dorobku co niemiara. Brytyjski wokalista jest również laureatem wielu prestiżowych nagród. Jego utwory, takie jak chociażby: „I’m still standing?”, „Blue Eyes”, czy „Sacriface” cieszą się po dziś dzień niesłabnącą popularnością. W 1995 roku Elton John i Tim Rice otrzymali Oscara za piosenkę „Can You Feel the Love Tonight” do filmu „Król Lew”.

- To z pewnością jeden z najwybitniejszych piosenkarzy ostatnich trzech dekad na świecie – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która zorganizuje łódzki koncert.
Cykl „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje” organizowany jest przez firmę Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje. To pierwsza tego typu inicjatywa na polskim rynku muzycznym. Każdego roku do naszego kraju przyjeżdża wielu znanych artystów. Nigdy jednak nie zdarzyło się tak, że organizowany był cykl koncertów najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy, piosenkarek czy też zespołów. Po raz pierwszy wydarzy się to w 2012 roku właśnie za sprawą wspomnianego cyklu.

- Do tej pory ogłosiliśmy już koncert Michaela Buble, który okazał się wielkim sukcesem. W ciągu miesiąca sprzedana została większość biletów. Teraz kolej na Eltona Johna. A już w przyszłym tygodniu ujawnimy kolejną z naszych gwiazd. Serdecznie zapraszamy naszych słuchaczy do udziału w tym muzycznym święcie, a fanów Eltona Johna – do słuchania Radia Złote Przeboje. Zapewniam, że poświęcimy temu wydarzeniu sporo uwagi – mówi Piotr Jaroszewski, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.
Sponsorem cyklu jest firma Nice.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Prestige MJM

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook