SEAL

SEAL

Szczegóły wydarzenia

18 listopada 2012, Wrocław, Hala Stulecia
20 listopada 2012, Gdynia, Hala Gdynia
21 listopada 2012, Warszawa, Sala Kongresowa

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych soulowych artystów, który ma na swoim koncie takie przeboje jak Crazy, Amazing czy Kiss From a Rose. Zdobywca nagród BRIT Awards, MTV, Grammy. Jego niepowtarzalny głos i niesamowicie melodyjne utwory, w których wykonanie wkłada całe serce, zjednały mu miliony fanów na całym świecie.
Na jego dotychczasowe koncerty w Warszawie bilety wyprzedawały się błyskawicznie, dlatego tym razem SEAL wystąpi aż w trzech miastach w Polsce. We Wrocławiu, Gdyni i Warszawie zaprezentuje swoje największe przeboje oraz utwory z ostatniego albumu Soul 2, w typowym dla niego stylu, łączącym w sobie energię i zmysłowość. Charyzma i magnetyzm Seala oraz charakterystyczny klimat jego występów powoduje, że w nawet największej hali możemy poczuć się wyjątkowo - jakby śpiewał specjalnie dla każdego z nas.

Seal pojawił się na brytyjskiej scenie muzycznej na początku lat 90. Najpierw zaśpiewał w megahicie Adamskiego Killer, potem nagrał swój debiutancki singiel pt. Crazy, który  zdobywał szczyty list przebojów po obu stronach Atlantyku. Album z tym przebojem rozszedł się w ilości ponad 3 milionów egzemplarzy. Rok 1992 przyniósł artyście aż trzy nagrody Brit Awards – najlepszy teledysk, najlepszy brytyjski solista i album roku. Po raz pierwszy w historii akademii jeden wykonawca zgarnął aż 3 statuetki.

Kolejne albumy tylko poszerzały fenomenalny sukces tego brytyjskiego piosenkarza i kompozytora. Kto nie zna takich utworów jak Amazing, Don’t Cry, Prayer for the Dying oraz filmowych hitów Fly like an eagle, czy Kiss from a Rose. Ten ostatni utrzymywał się przez 45 tygodni na amerykańskiej pop liście, z czego 12 na pierwszym miejscu oraz przyniósł artyście dwie nagrody Grammy.
Na swoim najnowszym, ósmym studyjnym albumie pt. Soul 2 Seal składa muzyczny hołd czasom swojej młodości. „Pamiętam piosenki takie jak Love T.K.O., Wishing on a Star czy Love Don’t Live Here Anymore – były unikatowe i miały wielki wpływ na mnie i moją twórczość, ponieważ wyróżniały się z całego potoku nijakiego R&B, który nas zalewał”. Dlatego na krążku znajdziemy nowe wersje utworów takich muzycznych gigantów jak Marvin Gaye, Teddy Pendergrass, Smokey Robinson, czy Bill Withers.
Już w listopadzie brytyjski muzyk wystąpi w Polsce. Na koncertach we Wrocławiu, Gdyni i Warszawie usłyszymy utwory z najnowszego krążka Soul 2 jak i jego największe przeboje, przy których po prostu nie można źle się bawić. 

ZAPRASZAMY!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Regulamin imprez organizowanych przez Makroconcert

Organizator:www.makroconcert.pl

Facebook