The Jillionaire

Szczegóły wydarzenia

THE JILLIONAIRE


Pochodzący z Trynidadu I Tobago THE JILLIONAIRE wraz z Diplo i Walshy Fire należy do podstawowych członków, kultoewgo już Major Lazer. W swoim stylu łączy brzmienie karaibskiego Soca i Reggae z wpływami różnych gatunków muzycznych z całego świata.

Stale rosnące zapotrzebowanie na JILLIONAIRE’a dotyczy zarówno jego działań jako współtwórcy, jak i samodzielnego artysty. W studio Jillionaire często współpracuje z innymi utalentowanymi producentami, jak z działającym na Brooklynie Richiem Berettą w ich remiksie SUMMER OF ’93 The Dolls, ze wschodzącą gwiazdą Phat’em Deuce w przełomowym remiksie dla MNDR hitu FEED ME DIAMONDS, czy w swojej pierwszej oryginalnej produkcji wydanej w tym roku przez Island/Universal ze szwedzkim producentem Salvatorem Ganaccim (i Sound Boy Sanjin) – festiwalowym hymnie FRESH.

W tym roku byliśmy świadkami startu jego autorskiego wydawnictwa Feel Up otwartego na utalentowanych artystów, którzy, ujmując rzecz najprościej, „tworzą muzykę, która cię porusza”. Tegoroczne trasy po niemal wszystkich kontynentach i jeszcze więcej nadchodzących projektów - może ci się wydawać, że znasz JILLIONAIRE’a, ale on dopiero się rozkręca.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook