Love Festival

Love Festival
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Opole

Zmiana daty koncertu!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Opole

23.01.2018

Bilety w przedsprzedaży już od 195zł
Indila po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Autorka hitu "Dernière danse", który został przebojem 2014 roku w RMF FM, będzie gwiazdą Spring Love Festival. Obok francuskiej piosenkarki na scenie pojawią się także polskie gwiazdy: Ania Dąbrowska i ZAGI.
Ceny biletów:
    - 239zł - Trybuny
    - 195zł - Płyta
    - 259zł - Golden Circle

Uwaga!!

 

Impreza została odwołana.

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Indila po raz pierwszy w Polsce!

Indila po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Autorka hitu "Dernière danse", który został przebojem 2014 roku w RMF FM, będzie gwiazdą Spring Love Festival. Obok francuskiej piosenkarki na scenie pojawią się także polskie gwiazdy: Ania Dąbrowska i ZAGI. Wydarzenie odbędzie się 15-go listopada 2015 roku w hali Torwar w Warszawie, a jego organizatorem będzie agencja Prestige MJM.

Indila to francuska piosenkarka pochodzenia indyjsko-algiersko-kambodżańsko-egipskiego, która właśnie teraz wkracza przebojem do branży muzycznej. W 2013 roku wydała debiutancki singiel „Dernière danse”, który cieszył się rekordową popularnością we Francji. Szybko stając się też światowym przebojem.

- Jej kolejne produkcje także udowodniły, że może sporo namieszać na rynku muzycznym. Świetnie, że przyjeżdża do Polski – mówi znana dziennikarka i prezenterka Nina Cieślińska z telewizji 4fun.tv.

- Świeża niczym paryska bagietka, aromantyczna jak pieczone kasztany sprzedawane pod Wieżą Eiffla, dojrzała jak najlepsze roczniki francuskiego Bordeaux. Młoda dziewczyna, która swoją debiutancką płytą „Mini World” zdobyła cały muzyczny świat. Prywatnie w rozmowie niezwykle skromna, uśmiechnięta - zdradza, że jej przygoda z muzyką zaczęła się już w przedszkolu, kiedy jako mała dziewczynka była gwiazdą rodzinnych przyjęć. Nie wiem, jak to robi, ale kiedy śpiewa sprawia, że nasz świat staje się bardziej pastelowy. Kiedy jest na scenie potrafi w magiczny sposób zabrać nas do swojego muzycznego świata, w którym z nieprzeciętną delikatnością łączy muzykę francuską, elementy popu i elektroniki – charakteryzuje wokalistkę Kamil Baleja z RMF FM.

Dodajmy, że piosenkarka pojawi się w Polsce także 7 lutego. Indila będzie wtedy gwiazdą Gali Jubileuszowej RMF FM, która odbędzie się w Teatrze Narodowym w Warszawie i będzie transmitowana na żywo przez telewizję Polsat.

- Warto zobaczyć to niezwykłe wydarzenie w telewizji, a następnie wybrać się na koncert w Warszawie. Jestem przekonany, że jeśli ktoś jeszcze nie zakochał się w śpiewie Indili to po obejrzeniu jej występu na pewno będzie zauroczony jej twórczością. Bo Indila dysponuje naprawdę pięknym głosem – wyjaśnia Janusz Stefański z Prestige MJM.

Warto dodać, że w ubiegłym roku to właśnie Indila sprzedała w Polsce największą liczbę płyt.

Zaproszenie organizatorów przyjęły także dwie utalentowane, polskie wokalistki: Ania Dąbrowska i ZAGI.
ZAGI to tak naprawdę Natalia Wójcik. Młoda wokalistka stawia dopiero pierwsze kroki w branży muzycznej, ale ma już na koncie sukcesy. Opublikowany przez nią we wrześniu 2013 roku na YouTubie utwór „Być” uzyskał w sieci bardzo dużą popularność. Po niespełna czterech miesiącach miał około 30.000 odtworzeń (obecnie ponad 66 000). Jej styl można określić mianem muzyki indie. Charakteryzują ją poetyckie teksty i akustyczne lub alternatywne brzmienie.

Pierwsza edycja Spring Love Festival z udziałem Indili odbędzie się 15 listopada 2015 roku.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook