Antemasque

Antemasque
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Koncert odwołany!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Opole

Zmiana daty koncertu!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Opole

23.01.2018

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na jedyny polski koncert grupy ANTEMASQUE! Zespół tworzą Omar Rodriguez oraz Cedric Bixler-Zavala, znani z formacji The Mars Volta oraz At the Drive-In.
Ceny biletów:
    - 79zł - w przedsprzedaży
    - 90zł - w dniu imprezy

Uwaga!!

 

Impreza została odwołana.

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

ANTEMASQUE

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na jedyny polski koncert grupy ANTEMASQUE! Zespół tworzą Omar Rodriguez oraz Cedric Bixler-Zavala, znani z formacji The Mars Volta oraz At the Drive-In. Muzycy wystąpią w warszawskiej Proximie 29 czerwca.

ANTEMASQUE to projekt, który powstał w 2014 roku z inicjatywy byłych członków zespołów The Mars Volta i At the Drive-In. Omar Rodriguez-Lopez i Cedric Bixler-Zavala, którzy stanowią trzon grupy, do współpracy nad debiutancką płytą zaprosili swoich dobrych znajomych - Flea z Red Hot Chilli Peppers i Dave’a Elitcha. O powstaniu zespołu świat usłyszał 9 kwietnia 2014. Wtedy też ukazał się pierwszy singiel – „4AM” – który od razu zebrał świetne recenzje. Apetyt na pełnowymiarowy materiał rósł wraz z premierami kolejnych singli – „In The Lurch”, „People Forget” i „Drown All Your Witches”. Płyta, na którą składa się 10 utworów, ukazała się 10 listopada ubiegłego roku.

Powrót do współpracy na linii Bixler-Zavala i Rodriguez-Lopez wbudził ogromny entuzjazm fanów i mediów. ANTEMASQUE nie kopiuje jednak wcześniej wypracowanych przez nich brzmień, lecz tworzy całkowicie nowe.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: go ahead

Facebook