Silesian Fireworks Festival - Międzynarodowe Widowiska Pirot

Silesian Fireworks Festival - Międzynarodowe Widowiska Pirot

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Opole

Zmiana daty koncertu!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Opole

23.01.2018

Ceny biletów:
    - 42zł - dwuosobowy
    - 18zł - ulgowy
    - 24zł - normalny

Uwaga!!

 

Impreza została odwołana.

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Silesia Fireworks Festival

Event jakiego Katowice jeszcze nie widziały! Maximum emocji i dobrej zabawy! Niebo nad Muchowcem już przywykło do fantastycznych pokazów sztucznych ogni, ale czy jesteście gotowi na połączenie pirotechniki oraz poprzedzających ją koncertów Disco? Mamy nadzieję, że tak, bo już 15.08.2015 r. rusza pierwsza edycja festiwalu pod nazwą: SILESIAN FIREWORKS FESTIVAL – MIĘDZYNARODOWE WIDOWISKA PIROTECHNICZNE!

W trzeci weekend miesiąca zaserwujemy Wam 4 pokazy na światowym poziomie, które będą trwały GODZINĘ! Na tereny Muchowca przyjadą ekipy nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Trzy widowiska konkursowe oraz jedno w wykonaniu Organizatora, wieńczące zmagania. Główną atrakcję wieczoru będą poprzedzać koncerty. Planujemy 3 występy, spośród których każdy znajdzie coś, co porwie go w wir doskonałej zabawy. Na początek Basta i Veegas a później zaśpiewa nam gość specjalny czyli JULA! Takiej dawki poweru w Katowicach jeszcze nie było!

Magiczne pokazy
Główną atrakcją Międzynarodowych Widowisk Pirotechnicznych, będą zmagania czterech, światowej sławy artystów, tworzących widowiska pirotechniczne. Słowo artysta jest tutaj jak najbardziej właściwe, gdyż zaproszone przez nas firmy należą do pirotechnicznej czołówki i doborem fajerwerków wkomponowanym w podkład muzyczny, są w stanie zabrać widownie w inny wymiar. Malarze ognistych pejzaży będą w stanie wykrzesać z Was radość, zachwyt i euforię. Ale nie wierz nam na słowo, przyjdź i przekonaj się o tym na własnej skórze. Ciarki i gęsia skórka gwarantowana!

Planujemy 3 pokazy konkursowe. Każdy z nich będzie trwać 15 minut. Teren Muchowca jest na tyle dobry do realizacji tego typu projektów, że przy zachowaniu bezpiecznej odległości, ujrzycie największe ładunki pirotechniczne, używane przy pokazach. Komety, wachlarze, peonie i chryzantemy będą rozłożone na ogromnej szerokości, sięgającej nawet 150 metrów. Piękne widowiska będziecie mogli uświadczyć już 15 sierpnia. Po wyłonieniu zwycięzcy festiwalu, swoje możliwości zaprezentuje Organizator przedsięwzięcia. Czy dorówna światowej czołówce?


Gwiazdy rozbłysną na niebie, lecz to nie oznacza, że nie zobaczymy ich również na scenie!

Na początek przygotowaliśmy dla Was występy zespołów disco polo. Na scenie muzycznej zaprezentują się m.in.: BASTA i VEEGAS . Takie petardy zapewnią solidną dawkę dźwięków, które wprawią w imprezowy nastrój każdego. Po zapadnięciu zmroku, publiczność zostanie porwana przez piosenkarkę, która zdążyła już namieszać na polskiej scenie muzycznej. Wystąpi dla Państwa JULA.


Wiecej na: http://www.miedzynarodowewidowiska.pl/konkurs-pirotechniczny/

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook