Live Hip Hop Festival / Powrót Króla Kraków "Circus Tent"

Live Hip Hop Festival / Powrót Króla Kraków "Circus Tent"
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Bal Spectacle De Paris - Paryż Nocą

Impreza odwołana!

Centrum Kultury, Łomża

20.10.2017

VNM, Gieras

Zmiana daty imprezy!

Klub Life House, Rzeszów

20.10.2017

Popek Solo & Live Band, Gang Albanii, Kali, Żabson, Sokół & Marysia Starosta, Bosski / Drużyna Mistrzów, Tadek Firma, Daros, Jahbestin, Songo Omerta oraz gościnnie Abdul & Dennis

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Live Hip Hop Festival


Powrót Króla Kraków "Circus Tent"


Sokół & Marysia Starosta

Sokoła nie trzeba nikomu przedstawiać. To jeden z najdłużej aktywnych polskich raperów z dyskografią, która zapisała historię naszej rodzimej sceny hip hop. Wojtek zna się z Popkiem od lat. Nagrali wspólnie numer „Kto nie ryzykuje, szampana nie pije”. Sokół pojawił się też w teledysku „Każdy z Nas” w którym gra epizodyczną rolę. Ciekawostką jest też to, że jeden z jego największych hitów wyprodukował Alibaba. Dla tych którzy nie wiedzą o czym mowa podpowiadamy, że był to utwór „W Aucie”. W Krakowie zagra z Marysią Starostą z którą nagrał już dwie płyty.

https://www.facebook.com/sokolimarysiastarosta/


Gang Albanii

W TAURON Arena Kraków nie może zabraknąć rodzimej, albańskiej ekipy Króla. Gang to fenomen internetu. Potrójna platynowa płyta i grubo ponad 100 milionów wyświetleń klipów. Popek razem z Alibabą i Borixonem wykona tego wieczoru największe hity ostatnich dwóch płyt.

https://www.facebook.com/gangalbaniiciezkignoj/


Bosski / Drużyna Mistrzów

Boski to oczywiście kompan Popka z ich pierwszego zespołu FIRMA. Od kilku lat mocno zaangażowany jest w projekt „Drużyna Mistrzów”, który stawia sobie za cel motywację młodzieży do sportowego trybu życia. Podczas koncertu w Arenie na pewno nie zabraknie nowych i starych numerów Boskiego.

http://www.facebook.com/DRUZYNAMISTRZOW/


Tadek Firma

Tadek to, także załogant FIRMY. W chwili obecnej mocno postawił na realizację rapu na podłożu patriotycznym. Wspólpracuje z Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, a na jego ostatnich płytach znajdują się między innymi takie numery jak „Żołnierze Wyklęci”, Bóg, Honor, Ojczyzna” czy „Generał Nil” (numery upamiętniające zbrojne podziemie antykomunistyczne działające po zakończeniu II Wojny Światowej.

http://www.facebook.com/tadek.firma.9/


Kali

Kolejny reprezentant legendarnego składu FIRMA, który wystąpi w Krakowie to Kali. Trudno uwierzyć, że od wydania pierwszej płyty tego składu minęło już 14 lat. Oprócz swoich hitów na 100 % wykona on ostatni numer z Popkiem „Braci Się Nie Traci”.

http://www.facebook.com/KaliGanjaMafia/


Żabson

Żabson to reprezentant młodego pokolenia polskiego rapu, a właściwie „trapu”. Jego muzyka nawiązuje do popularnego w USA trendu muzycznego znanego z takich artystów jak ASAP Rocky czy Flatbush Zombies. Żabson radzi sobie w tym nurcie całkiem dobrze na co dowodem są wielomilionowe wyświetlenia jego klipu. Tematycznie idealnie wkomponowuje się w klimat ostatniej płyty Kaliego „Krime Story”. Koncerty Kaliego i Żabsona odbędą się na otwarciu imprezy o 15.00 i 16.00.

http://www.facebook.com/ZabsonVLB/


Songo Omerta

Songo to dobrze znany przedstawiciel ulicznego rapu z Krakowa. Związany z ekipą OMERTA tym razem wystąpi z solowym materiałem

http://www.facebook.com/OmertaSongo/


Abdul & Dennis

Dla wielu osób nie ma Popka bez Abdula, a Abdula bez Dennisa :) Dla wielu osób Popek w ogóle się nie liczy, ale za to Abdul jest wielki. Od pracowników korporacji, przez budowlańców, doktorów, strażaków, szefów kuchni, sprzedawców…. wszyscy zastanawiają się „gdzie jest Baśka?”. Abdul będzie jej szukał w na stadionie Korony Kraków. Czy ją znajdzie dowiemy się 1 października.


Do zobaczenia na największej i najbardziej zwariowanej imprezie tego roku !

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Tereny zielone Uniwersytetu Jagiellońskiego, Piastowska 26, Kraków

Strona internetowa: http://www.powrotkrola.pl/
Organizator: http://zooteka.com.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/events/1283779201646601/

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook