We Came As Romans

We Came As Romans
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Opole

Zmiana daty koncertu!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Opole

23.01.2018

Kiedy: 6.6.2016 - 7.6.2016

Bilety w przedsprzedaży już od 40zł
We Came As Romans na dwóch koncertach w Polsce! Zespół wystąpi 6 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce i 7 czerwca w Poznaniu Pod Minogą.
Ceny biletów:
    - 40zł - w przedsprzedaży
    - 45zł - w dniu imprezy

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

We Came As Romans


We Came As Romans na dwóch koncertach w Polsce! Zespół wystąpi 6 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce i 7 czerwca w Poznaniu Pod Minogą.

Zespół We Came As Romans ma za sobą długą i burzliwą historię, zawierającą zmiany nazwy i składu, jednak mimo to muzycy zapisali się w historii światowej sceny metalcorowej. Zespół powstał w 2005 roku w Detroit jako The Emergency, a po kilku zmianach w składzie i przemianowaniu na We Came As Romans, w 2008 roku wydali dwie EPki – „Demonstrations” i „Dreams”, wyprodukowane przez Joey’ego Sturgisa (Asking Alexandria, Blessthefall, Miss May I). Obie uzyskały świetne recenzje na całym świecie. W 2009 roku miała premierę pierwsza płyta zespołu, „Plant a Seed” z gościnnym występem Telle Smitha (The Word Alive). WCAR pojawili się też na kompilacji „Punk Goes Pop”, coverując „My LoveJustina Timberlake’a. W 2011 roku ukazał się kolejny album zespołu, „Understanding What We've Grown to Be” i od razu osiągnął komercyjny sukces, zajmując 20 miejsce na liście Billboardu.

W ramach promocji zespół wystąpił na słynnej Vans Warped Tour, a także koncertował z Alesaną, Escape The Fate, czy Attack! Attack!. Ich cover „Glad You CameThe Wanted ukazał się na kolejnej edycji „Punk Goes Pop”. Kolejna płyta zespołu, „Tracing Back Roots”, wyprodukowana przez Johna Feldmanna (The Used, Black Veil Brides), ukazała się w 2013 roku. Album zdobył 8 miejsce na liście sprzedaży Billboardu, 2 w kategorii Top Rock Albums i 1 w kategoriach Hard Rock Albums, Independent Albums oraz Internet Albums. W ramach promocji albumu, 8 listopada 2013 We Came As Romans odwiedzili Polskę, występując w warszawskiej Proximie razem z Parkway Drive, Memphis May Fire i Like Moths To Flames.

Czwarty album zespołu, zatytułowany po prostu „We Came As Romans”, miał premierę 26 maja 2015 roku. Ku zdziwieniu fanów, zespół zmienił trochę swój styl muzyczny, jednak mimo to płyta była wielkim sukcesem, zdobywając świetne recenzje na całym świecie. W ramach światowej trasy koncertowej promującej album We Came As Romans odwiedzą także Polskę!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: GoAhead

Gdzie:

  • Hydrozagadka, 11 listopada, Warszawa
  • Klub Pod Minogą, Nowowiejskiego 8, Poznań

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook