Paweł Stasiak - koncert z okazji Dnia Matki

Paweł Stasiak - koncert z okazji Dnia Matki
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

20 lat Mikrofony w rękach: Eldo, Jotuze, Daniel Drumz, Live Band

Impreza odwołana!

Klub Scena, Sopot

15.12.2017

Necro - The Notorious Goriest

Impreza odwołana!

16.12.2017 - 17.12.2017

Ceny biletów:
    - 45zł

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

PAWEŁ STASIAK

WEST KONCERT wraz z Gospodą Rogate Ranczo mają zaszczyt zaprosić na koncert z OKAZJI DNIA MATKI ...choć oczywiście nie tylko dla Mam ....:) Gwiazdą wieczoru będzie PAWEŁ STASIAK - solo .

Absolwent X Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Warszawie, uczył się tańca w Państwowej Szkole Baletowej w Warszawie, a w 1990 roku zdobył dyplom Studium Piosenkarskiego w Poznaniu. Ukończył także studia na Wydziale Produkcji Telewizyjnej i Filmowej PWSFTviT w Łodzi.

W dzieciństwie był członkiem zespołu taneczno-wokalnego Gawęda. W latach 1983–1985 był prezenterem muzycznym w Rozgłośni Harcerskiej, współpracował także przy tworzeniu Listy Przebojów Programu Trzeciego. W 1986 roku został wokalistą zespołu Papa Dance, w którym wcześniej śpiewał w chórkach. Po rozpadzie zespołu rozpoczął samodzielną karierę muzyczną pod pseudonimem Mr. Dance. Nagrał płyty: Mr. Dance (za którą w 1992 r. otrzymał „Złotą płytę”), Pozdrowienia dla Papa Dance oraz Życzenia. Występował także z „Dyskoteką Pana Jacka”. W 1996 roku przerwał działalność na scenie muzycznej, pracował jako kierownik produkcji, był także właścicielem agencji statystów wraz z Barbarą Markiewicz-Muzyką.

Po reaktywacji grupy w 2001 roku, ponownie został jej wokalistą. Zespół zmienił jednak nazwę z Papa Dance na Papa D. We wrześniu 2008 wziął udział w ósmej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Jego partnerką była Janja Lesar, z którą odpadł w pierwszym odcinku, zajmując 14. miejsce. W sierpniu 2010 brał udział w festiwalu w Bydgoszczy, podczas którego zaprezentował solowy singiel „Ocean codzienności”.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook