Comic Con Europe

Comic Con Europe
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Zmiana miejsca i daty imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Spektakl - Przekręt (nie) doskonały

Spektakl o 17:00 został odwołany!

Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław

23.10.2017 - 23.10.2017

Triggerfinger

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Klub Zaklęte Rewiry, Wrocław

27.10.2017

Ceny biletów (normalny / dzieci 9-15 lat):
  - 120zł / 55zł - Karnet 3-dniowy
  - 100zł / 45zł - Karnet 2-dniowy
  - 50zł / 25zł - Dzień 1 - Piątek
  - 70zł / 25zł - Dzień 2 - Sobota
  - 50zł / 25zł - Dzień 3 - Niedziela

Dzieci do lat 8 - wstęp bezpłatny

UWAGA:

Impreza przeniesiona na wrzesień 2017 do Warszawy.

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Comic Con Europe


Europe Comic Con, który odbędzie się w dniach 25-27 listopada na terenie Międzynarodowych Targów w Kielcach, to wyjątkowa impreza dla każdego miłośnika kultury popularnej! Oparty na formacie amerykańskich Comic Conów – jest umiejętnym połączeniem popkulturowego festiwalu, targów i konferencji popularno-naukowej. ECC to niepowtarzalna okazja, by zajrzeć za kulisy ulubionych filmów i seriali, spotkać na żywo filmowe gwiazdy i wziąć udział w wyjątkowych wydarzeniach: pokazach premierowych z udziałem twórców, warsztatach dla twórców popkultury, niezwykłych konkursach. A to wszystko podczas trzech dni przepełnionych interesującymi spotkaniami i atrakcjami dla całej rodziny.

Wśród już ogłoszonych gości EUROPE COMIC CON znaleźli się między innymi:

 • reżyser Mark Lester (Comando, Podpalaczka, Ostry poker w małym Tokio)
 • aktor Michael Biehn (Terminator, Obcy: Decydujące starcie)
 • aktor Chris Rankin (seria filmowa Harry Potter)
 • kompozytor Wojciech Golczewski (We are still here, Dark Souls)
 • pisarz Joe Lansdale (Cold in july, seria o Hapie i Leonardzie)
 • reżyser Robert Gliński (Cześć, Tereska , Kamienie na szaniec)

Jak mówi Robert Ziębiński, główny organizator przedsięwzięcia "O sile wydarzenia stanowią przede wszystkim partnerzy z którymi ECC nawiązało współpracę. To znane i sprawdzone przez fanów marki, które mówią same za siebie.”

Miłośnicy seriali mogą już zacierać ręce. Stacja FOX ("The Walking Dead", "Outcast", "American Horror Story", wkrótce "Legion") zadba o miłośników swych produkcji w ramach wyjątkowych, pełnych niespodzianek paneli, a HBO ("Gra o Tron", "Westworld", "Wataha", "Pakt") dopilnuje, by fani zarówno polskich jak i zagranicznych produkcji stacji znaleźli coś dla siebie. Z kolei popularno-naukowe National Geographic zabierze chętnych w podróż na "Marsa" lub - za sprawą obecnych na ECC legendarnych agentów DEA Stevena Murphy'ego i Javiera Peny - do niebezpiecznej Kolumbii Pablo Escobara.

Dla fanów dużego ekranu również moc atrakcji, Monolith Film wraz ze studiem Lionsgate zaprezentuje zarówno swoje wyjątkowe premiery, jak i ekskluzywne fragmenty kręconych właśnie przyszłych hitów. Na kilku kinowych ekranach przedstawione zostaną również nieznane polskiemu widzowi zwariowane dokonania kinematografii japońskiej czy popularne na zachodzie produkcje z gatunku grozy.

EUROPE COMIC CON to również: warsztaty tworzenia seriali internetowych prowadzone przez specjalistów, aleja komiksowa współtworzona wspólnie z Egmont Polska, strefy gier elektronicznych i planszowych oraz moc atrakcji dla najmłodszych. Będzie także okazja do wspólnego świętowania ważnych, wypadających w tym roku, popkulturowych rocznic.

Kolejne zapowiedzi wkrótce na stronie wydarzenia www.europecomiccon.eu oraz – cały czas, na bieżąco - na Facebooku https://www.facebook.com/EuropeComicCon/

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • Targi Kielce S.A., ul. Zakładowa 1, Kielce

Facebook