President Bongo (ex GusGus) & The Emotional Carpenters

President Bongo (ex GusGus) & The Emotional Carpenters
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Ceny biletów:
    - 59zł - I pula

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Komunikat organizatora:

Z przykrością informujemy, że w związku z zobowiązaniami promocyjnymi President Bongo& The Emotional Carpenters musiało odwołać występy we Wrocławiu w11.11.2016 oraz w Krakowie w 12.11.2016.

Koncert w Warszawie w Klubie Niebo w dniu 13.11.2016 odbywa się bez zmian.

Zakupione bilety na występy w Krakowie i Wrocławiu można wykorzystywać podczas koncertu w Warszawie zgłaszając fakt przed wejściem na koncert wysyłając maila na adres: sprzedaz@goodmusic.pl (zgłoszenia prosimy wysyłać do czwartku, 10.11.2016).

Pozostałe osoby mogą dokonać pełnego zwrotu w miejscach ich zakupu.

Szczegóły wydarzenia

President Bongo (ex GusGus)


Pierwsza trasa koncertowa President Bongo w Polsce!


Po raz pierwsza w Polsce President Bongo (ex GusGus) live! Prezentuje materiał z solowego album Serengeti President Bongo & The Emotional Carpenters

Stephan Stephensen aka President Bongo to jeden z założycieli legendarnej formacji GusGus. Przez 20 lat był jej kluczowym elementem, współtworząc jej sukces na wielu płaszczyznach. Jako wokalista, kompozytor, tekściarz i producent, ale również jako designer, filmowiec i fotograf! W tym czasie prowadził również swoją solową karierę jako dj i producent, m.in. tworząc kolektyw Gluteus Maximus, nagrywając EP-ki i remiksy dla Sigur Rós, Trentemöllera i GusGus.

Wiosną 2015 roku ostatecznie opuścił GusGus, by skoncentrować się na swojej solowej karierze. W październiku 2015 roku, nakładem AlbumLabel ukazał się jego solowy koncept album Serengeti, nagrany wspólnie z przyjaciółmi z Islandii. Płyta zyskała ogólnoświatowe uznanie jako nowe, świeże spojrzenie na muzykę taneczną, mieszankę kraut rock, afrykańskich rytmów i jazzu, w sam raz do jazzowych klubów, afrykańskich piwnic czy tanecznych imprezowni. W 2016 rok projekt zyskał oblicze koncertowe jako President Bongo & The Emotional Carpenters i rozpoczął podróże po świecie. Na scenie Stephen występuje z towarzyszeniem 4 muzyków i charakterystyczną oprawą wizualną.


SERENGETI ALBUM STREAM: http://soundcloud.com/president-bongo/sets/serengeti
SERENGETI VIDEO: http://vimeo.com/145301335
PRESIDENT BONGO WEBSITE: http://www.radiobongo.net
BONGO SOUNDCLOUD: http://soundcloud.com/president-bongo

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Akademia, pl. Grunwaldzki 30, Wrocław

Facebook