Necrophagia, Schirenc plays Pungent Stench + support

Necrophagia, Schirenc plays Pungent Stench + support
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Spektakl - Przekręt (nie) doskonały

Spektakl o 17:00 został odwołany!

Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław

23.10.2017 - 23.10.2017

Triggerfinger

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Klub Zaklęte Rewiry, Wrocław

27.10.2017

Ceny biletów:
    - 65zł - w przedsprzedaży
    - 75zł - w dniu imprezy

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Necrophagia


Knock Out Productions i Left Hand Sounds przedstawiają koncert deathmetalowego horroru prosto z USA. 6 grudnia w poznańskim klubie u Bazyla zagra Necrophagia. Ekipie Killjoya towarzyszyć będzie deathmetalowa bestia i nieoficjalny kontynuator historii Pungent Stench - Schirenc Plays Pungent Stench.

NECROPHAGIA (USA) death metal:

Malutki Killjoy, naprawdę Frank Pucci, swoją miłość do horrorów gore i w ogóle estetyki gore i zombiaków, postanowił kiedyś wyrazić poprzez muzykę, teksty oraz obrazki. To "kiedyś" nastąpiło w Ohio w 1983 roku, co czyni powstałą właśnie wtedy Necrophagię jedną z najstarszych kapel deathmetalowych. Z 10-letnią przerwą istniejącą do dziś.

Necrophagia ma jakiś udział w tym, że filmy Dario Argento, Lucio Fulciego i George'a Romero wciąż zdobywają kolejne generacje fanów. Horror metal Amerykanów, bo tak też określa się to, co gra kapela, z każdym wydawnictwem dostarcza swego rodzaju scenariusza do produkcji pełnej krwi, wnętrzności, tortur, żywych trupów, itp. Tych wydawnictw może nie ma wiele, jak na tak długą karierę, ale ich jakość i znaczenie dla gatunku są niepodważalne.

Zaczęło się od płyty "Season Of The Dead" w 1987 roku, a po przerwie powstał kultowy "Holocausto de la Morte" z udziałem Phila Anselmo (alias Antona Crowleya), a po nim kapitalny "The Divine Art Of Torture". Dyskografię grupy zamyka album "WhiteWorm Cathedral" z 2014 roku. Necrophagia, w co trudno uwierzyć, jeszcze nigdy w Polsce nie grała! Po raz pierwszy zjawia się u nas z austriackimi freakami z Schirenc Plays Pungent Stench. I z powracającym do składu Mirai Kawashimą z Sigh. To będzie uczta dla wszystkich kochających najbardziej pokręcone twory ludzkiego umysłu. Przygotujcie swe zwłoki. Gore forever!

SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH (Austria) death metal:

Chcecie się przekonać, do jak pokręconych perwersji zdolny jest człowiek? To posłuchajcie austriackiego Pungent Stench, a ściślej, kontynuującego estetyczną tradycję tria, zespołu Schirenc Plays Pungent Stench, z El Cochino, czyli Martinem Schirencem w roli lidera. Wydłużenie nazwy wiąże się ze słabymi, zakulisowymi potyczkami prawnymi między byłym muzykiem a Martinem, które najwyraźniej dalekie są od rozstrzygnięcia, skoro wokalista i gitarzysta wciąż występuje pod inną nazwą, dzieląc się wspaniałym dziedzictwem powstałej w 1988 roku w Wiedniu załogi. Załogi, która w Polsce wystąpiła niedługo po tym, jak powstała, na pamiętnym festiwalu Thrash Camp w Rogoźniku.

Schirenc Plays Pungent Stench nie nagrywa nowej muzyki. Przynajmniej na razie. Martin wraz z wyglądającym jak wnuk Elvisa Dannym Vacuumem (bas, wokal) i Mikiem G. Mayhemem (perkusja), w porywającym stylu składa hołd twórcom niezapomnianych albumów "For God Your Soul… For Me Your Flesh" i "Been Caught Buttering". Składa hołd kapeli, która zalicza się do pionierów death metalu, a wyróżniała się niesamowitym klimatem, wybitnie pokręconym poczuciem humoru oraz tym, że wszelkie okropieństwa, perwersje i wszystko to, co podpada pod słowo "gore", podniosła do rangi sztuki. Na żywo dają fanom prawdziwy the best of Pungent Stench.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Knock Out Productions

Gdzie:

  • Klub U Bazyla, ul. Nowrwida 18a, Poznań

Facebook