M83

M83
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Zmiana miejsca imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Ceny biletów (przedsprzedaż / od 10 października):
    - 120zł / 130zł - płyta
    - 140zł, 160zł / 150zł, 170zł - sektory

UWAGA:

Impreza została przeniesiona z hali Torwar do Klubu Stodoła.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca wydarzenia zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do dnia imprezy.

Komunikat organizatora:

Z przykrością informujemy, że z przyczyn technicznych koncert zespołu M83 zostaje przeniesiony z hali Torwar do Klubu Stodoła. Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

W związku ze zmianą miejsca, koncerty rozpoczną się od godz. 21.00, zaś wstęp do klubu będzie możliwy od godz. 20:00. Za niedogodności przepraszamy.

Szczegóły wydarzenia

M83


21 LISTOPADA 2016

Warszawa, Stodoła


M83 to pseudonim artystyczny Anthonego Gonzaleza, francuskiego elektromagika, romantyka i marzyciela, wszechstronnie uzdolnionego muzyka i wokalisty, zakochanego w klimatach lat '80 i muzyce filmowej. W swoje twórczości łączy muzykę elektroniczną z alternatywnym rockiem i popem oraz elementami shoogaze. Wszystkie albumy M83 zawsze zbierały pozytywne recenzje, zwłaszcza Dead Cities, Red Seas & Lost Ghosts - drugi album, dzięki któremu M83 stało się bardziej znane na świecie.

Jednak największy sukces przyniósł wydany w 2011 roku - szósty album Hurry up, We’re Dreaming, z którego pochodzi najsłynniejszy singiel M83 - Midnight City. Utwór w krótkim czasie podbił listy przebojów na całym świece, stając się niejako hymnem całegopokolenia! Gonzalez znany jest również z produkcji ścieżek i tematów filmowych m.in. Oblivion, tematu do Interstellar czy You and the Night - autorstwa jego brata. Ze względu na melodyjność utwory M83 często wykorzystywane są w zwiastunach i reklamach, szczególnie Midnight City. W 2016 roku ukazał się 9 album M83 - Junk, z którego pochodzą dwa najnowsze single Solitude i Go!. W ramach trasy koncertowej Junk, M83 ponownie odwiedzi Polskę, tym razem występując na jedynym koncercie w Warszawie.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa

Facebook