Steve Nash & Turntable Orchestra

Steve Nash & Turntable Orchestra

Koncert odwołany!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Odwołane.

Ceny biletów:
    - 99zł

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

 

"Z wielką przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać koncerty Steve Nash & Turntable Orchestra w Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie z powodów logistycznych. Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich zakupu. Mamy nadzieję, że uda nam się powrócić z koncertami projektu w innym terminie. Uprzejmie przepraszamy za utrudnienia." - Good Taste Production

Szczegóły wydarzenia

Steve Nash & Turntable Orchestra


Good Taste Production i TheQ Entertaiment zaprasza na premierowy koncert debiutanckiego albumu Steve Nash & Turntable Orchestra.

Steve Nash & Turntable Orchestra

Steve Nash & Turntable Orchestra to nowatorski projekt łaczący dwa muzyczne światy – muzykę klasyczną i turntablism. Kompozycje Steve’a Nasha napisane są na klasyczną orkiestrę, fortepian i gramofony obsługiwane przez DJ-ów. Warstwę dźwiękową stanowi kompilacja muzyki elektronicznej, która jest realizowana na gramofonach w oparciu o zmiksowany materiał. Całość przedsięwzięcia skupia w sobie brzmienia charakterystyczne dla muzyki klasycznej, opracowywane jednak za pomocą narzędzi nowych stylów muzycznych, przede wszystkim elektroniki i jazzu. Naturalne dźwięki fortepianu i orkiestry przeplatane są scratchowanymi partiami generowanymi przez gramofony, które pełnią funkcję instrumentów solowych.

Premierowy koncert odbył się 13 grudnia 2014 r. w Sali Wielkiej Dworu Artusa w Toruniu.

Trasa promować będzie debiutancką płytę, która ukaże się 21 kwietnia nakładem wytwórni AAM Records i Polskiego Radia.

Steve Nash/Kacper Nowak

Ur. w 1990 r. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi (klasa fortepianu prof. Cezarego Saneckiego). Na swym koncie ma wiele sukcesów jako klasyczny pianista, producent i DJ. Jest trzykrotnym mistrzem świata International DJ Association World Championships (2012, 2013, 2015). Od 2012 r. współpracuje z Radiową Trójką, z programem Hirka Wrony „Soul Muzyka Duszy”. Jego producencki potencjał wykorzystali najlepsi polscy raperzy: O.S.T.R., Sokół, Małpa, Bisz, GrubSon. Produkował również utwór na ostatnią płytę Dawida Podsiadło. Twórca projektów: Steve Nash & Film Orchestra, Steve Nash & Baltic Friends, członek Orkiestry Męskie Granie 2016. Ambasador firmy Ableton Polska, laureat Medalu „Thorunium“ i „Złotej Karety“ toruńskiego dziennika „Nowości”.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Centrum Św.Jana, Świętojańska 50, Gdańsk

Facebook