Grzegorz Turnau & Zakopower

Grzegorz Turnau & Zakopower

Zmiana daty koncertu!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Grzegorz Turnau

19.01.2018 - 27.01.2018

Ceny biletów:
    - 189zł, 159z, 129zł, 99zł

Uwaga!!

 

Impreza została przeniesiona z dnia 15.03.2015 na dzień 16.06.2015.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą daty imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

Szczegóły wydarzenia

Grzegorz Turnau


Grzegorz TURNAU z Zespołem & Sebastian Karpiel – Bułecka i ZAKOPOWER  pt. „PO DRODZE” to znakomite zestawienie artystów we wspólnym projekcie!

Po  sukcesie w Warszawie, Zabrzu i Wrocławiu przyszła pora na Poznań. "Zakopower" i Turnau ze swoim zespołem przygotowali dwugodzinny koncert, w którym przedstawią utwory ze swoich osobnych programów, wspierając się i uzupełniając wzajemnie. Towarzyszyć im będzie Orkiestra kameralna Młodej Polskiej Filharmonii.

"Zakopane czy też może Kraków? Świat jest pełen tajemniczych, dziwnych znaków" – śpiewali artyści w przebojowej piosence o Zanzibarze. Ich wspólny projekt z pewnością dostarczy Państwu wielu nowych, ekscytujących wrażeń. Goście z południa kraju udowodnią, że jest im ze sobą "po drodze”.

Grzegorz Turnau - polski artysta, poeta i wokalista. A także kompozytor, aranżeri pianista. Wykonawca utworów, w których charakterystyczna muzyka przenika się z inteligentnym tekstem. Stworzył swój własny styl muzyczny i kompozycyjny, skupiając wokół siebie grono znakomitych muzyków i twórców. Swoje inspiracje czerpał z krakowskiej Piwnicy pod Baranami, ale bliska jego wrażliwości była także twórczość „Kabaretu Starszych Panów” czy, z drugiej strony, Grzegorza Ciechowskiego.

ZAKOPOWER - to praktycznie jedyny, polski zespół, który z powodzeniem połączył muzykę Podhala z nowoczesnymi brzmieniami, rockową estetyką i ludową tradycją. Został założony przez skrzypka, „ludowego muzykanta” – jak sam o sobie mówi - Sebastiana Karpiela-Bułeckę, którego głos ma ciekawą barwę i specyficzny, góralski zaśpiew. W utworach, które wykonuje zespół, używane jest bardzo zróżnicowane instrumentarium: poczynając od tradycyjnych skrzypiec, gitary, perkusji, poprzez basy podhalańskie, trombity, kozy, aż po, charakterystyczny dla muzyki elektronicznej, syntezator.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook

Podkategoria