Life Festival Oświęcim: Chris De Burgh, UB40, Kayah & Transoriental Orchestra, LemON, Taras Czubaj & Kozak System

Life Festival Oświęcim: Chris De Burgh, UB40, Kayah & Transoriental Orchestra, LemON, Taras Czubaj & Kozak System
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Odbiór w kasie!

Zmiana programu imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Kayah

17.02.2018

Ceny biletów(przedsprzedaż / od 19 czerwca):
  - 699zł / 719zł - VIP
  - 289zł / 309zł - Red Zone
  - 249zł / 259zł - Trybuny
  - 169zł / 179zł - Płyta
  - 139zł - Niepełnosprawni

Pakiet VIP obejmuje:
 • Miejsce parkingowe VIP
 • bilety VIP wraz z miejscami siedzącymi na trybunie VIP
 • wstęp do strefy VIP od godz. 18:00
 • degustację win białych i czerwonych
 • cocktail bar z alkoholem serwujący drinki na życzenie
 • bar piwny
 • pełen catering: dania typu finger food, dania ciepłe i zimne
 • wybór deserów

Uwaga!!

Goran Bregović nie wystąpi podczas tegorocznej edycji LFO.

Oficjalny komunikat organizatora można zobaczyć pod linkiem:

http://lifefestival.pl/pl/news/Goran-Bregovic-nie-wystapi-podczas-tegorocznej-edycji-LFO,38.html

W związku ze zmianą programu imprezy bilety zakupione do 9 kwietnia można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Zakupione bilety zachowują ważność.

Szczegóły wydarzenia

Life Festival Oświęcim
Chris De Burgh, UB40, Kayah & Transoriental Orchestra, LemON, Taras Czubaj & Kozak System.

Niewielu artystów może pochwalić się równie imponującą karierą, co Chris De Burgh. Na scenie muzycznej jest obecny od wczesnych lat 70., jego płyty kupiło 50 milionów ludzi na całym świecie, a nagrana przez niego w 1986 roku ballada „The Lady In Red” to jeden z największych przebojów muzyki pop wszech czasów.  Irlandzki wokalista śpiewał już na koncertach z okazji zjednoczenia Niemiec, zakończenia wojny w Libanie oraz dla tysięcy kibiców na stadionie w Liverpoolu. Teraz wesprze antywojenne przesłanie LFO, pojawiając się 20 czerwca na scenie stadionu MOSiR w Oświęcimiu, na specjalnym koncercie „Artyści przeciwko wojnie”.  

UB40 - najpopularniejszy zespół w historii muzyki reggae zagra na Life Festival Oświęcim! Grupa ma na koncie 70 milionów sprzedanych płyt i znane wszystkim przeboje, takie jak "Red Red Wine", "Can't Help Falling in Love", czy "Kingston Town". W składzie słynnej brytyjskiej grupy, która pojawi się na głównej scenie stadionu MOSiR, znajdą się m.in. jej trzej współzałożyciele: wokalista Ali Campbell, trębacz Astro i klawiszowiec Mickey Virtue.

Kayah wystąpi na LFO ze swoim międzynarodowym projektem – Transoriental Orchestra, w ramach którego wykonuje pieśni żydowskie z różnych regionów Europy i Bliskiego Wschodu.

Znakiem rozpoznawczym LemON jest mieszanka gitarowego rocka, folkowej nostalgii i jazzowej swobody. Grupę tworzy sześciu muzyków o różnych korzeniach etnicznych pochodzących z różnych krańców Polski. Liderem zespołu jest wychowany w łemkowskiej rodzinie Igor Herbut, który za młodu śpiewał w koncertujących za granicą zespołach ludowych, ale także jako tenor w chórach. Za niepowtarzalne, melancholijne brzmienie skrzypiec odpowiada zaś Andrzej Olejnik, z pochodzenia Ukrainiec. W ubiegłym roku ukazał się drugi krążek zespołu – „Scarlett” i podobnie jak poprzednik pokrył się platyną.

Taras Czubaj jest jednym z najpopularniejszych ukraińskich rockmanów, liderem formacji Płacz Jeremiji. Na koncercie zaprezentuje utwory z płyty „Homin”, nagranej niedawno wspólnie z formacją Kozak System, znaną z występu na LFO2013.

Uwaga! Koncert Gorana Bregovica w ramach LFO2015 został odwołany. W związku z tym przysługuje Państwu prawo zwrotu biletów na 20.06 oraz karnetów na dwa dni festiwalu (19-20.06). W sprawie reklamacji prosimy o kontakt na office@ticketpro.pl

Więcej o festiwalu na www.lifefestival.pl 

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook