Grupa MoCarta czyli wyprawa smyczkiem po mapie

Grupa MoCarta czyli wyprawa smyczkiem po mapie

Zmiana daty koncertu!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Grupa MoCarta

15.02.2018 - 22.04.2018

Ceny biletów:
    - 70zł, 60 zł, 50zł

Uwaga!!

 

Impreza została przeniesiona z dnia 10 maja na dzień 17 października.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą daty imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

Szczegóły wydarzenia

Grupa MoCarta


„Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta” to nowy program kwartetu, w którym muzycy zagrają i opowiedzą między innymi o Republice Czeskiej, Chinach, Francji oraz Kostaryce. W Koszalinie, Szczecinie i Pile kabaret zaprezentuje największe przeboje muzyki nie tylko klasycznej, lecz również inteligentny żart oraz mnóstwo pozytywnej energii z całego Świata, którą postara się zarazić publiczność.

Od kilku lat Grupa MoCarta jest jednym z  najczęściej występujących za granicą polskich zespołów. Muzycy grali w wielu, niekiedy bardzo egzotycznych miejscach, takich jak: znane z handlu narkotykami meksykańskie miasto Ciudad Juarez, miasteczko Wenatchee znajdujące się na końcu Świata i Stanów Zjednoczonych, w którym nie stanęła wcześniej stopa polskiego artysty czy małe chińskie miejscowości, te poniżej 15 milionów mieszkańców.

https://www.youtube.com/watch?v=BfPwHTJT1w4

Dzięki możliwości występowania w różnych zakątkach Świata, muzycy poznali kulturę wielu narodów i teraz pragną w dowcipny sposób opowiedzieć o niej polskiej publiczności. Grupa MoCarta w Koszalinie, Szczecinie i Pile zagra nowe utwory, ale wróci także do kilku swoich największych przebojów.

https://www.youtube.com/watch?v=ZJgRtOQw2ac

Grupa MoCarta to kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego, który powstał w 1995 r. Zespół tworzy czterech absolwentów Akademii Muzycznej w Warszawie i Łodzi: Filip Jaślar - I skrzypce, Michał Sikorski - II skrzypce, Pawel Kowaluk – altówka oraz Bolek Błaszczyk – wiolonczela. Kwartet zdobył wiele nagród, m.in.: Grand Prix XVIII Biesiad Satyry i Humoru "Złota szpilka" 1997, II nagrodę Przeglądów Kabaretów PaKa 1998 i 2000 czy Grand Prix Festiwalu Dobrego Humoru w Trójmieście 2002. Kabaret prowadzi aktywną działalność koncertową, nagrywa płyty oraz występuje w radiu i telewizji.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook

Podkategoria