Fu Manchu

Fu Manchu

Zmiana daty koncertu!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Kaleo

Zmiana godziny koncertu!

Progresja Music Zone, Warszawa

22.11.2017

Zakopower & Atom String Quartet - Łódź

Wytwórnia, Łódź

25.11.2017

Ceny biletów:
    - 55zł - w przedsprzedaży
    - 65zł - w dniu imprezy

Uwaga!!

 

Zmiana daty koncertu. Nową datę poznamy wkrótce.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą daty imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

Oficjalny komunikat organizatora!

 

Ze względu na problemy zdrowotne jednego z członków zespołu jesteśmy zmuszeni przełożyć koncert Fu Manchu, który miał się odbyć 8 października w poznańskim Klub pod Minogą. Zakupione bilety zachowują ważność na nowę datę koncertu. Wszelkie zapytania o zwrot pieniędzy za nabyte bilety prosimy kierować do miejsc ich zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Fu Manchu

P.W. Events ma ogromną przyjemność zaprosić na jedyny w Polsce koncert na nadchodzącej, wyjątkowej trasie weteranów sceny stonerowej - zespołu FU MANCHU, z okazji 25-lecia ich istnienia!

Historia zespołu jest bardzo długa. Już w 1985 roku powstał zespół Virulence, w klimatach hardcore punk. Z tamtego składu do dziś przetrwał jedynie gitarzysta Scott Hill. Po pięciu latach jednak zmieniła się wizja zespołu i zmienili nazwę na Fu Manchu, co pociągnęło za sobą również zmianę stylu muzycznego na garażowy stoner rock. Dziś są uznaną marką na scenie światowej. Przez 25 lat wydali 11 albumów studyjnych, grając przy tym trasy koncertowe po całym świecie! Po kilku zmianach personalnych, obecny skład to Scott Hill (gitara, wokal), Brad Davis (bas i wokal), Bob Balch (gitara i wokal), Scott Reeder (perkusja). Ich ostatni album "Gigantoid" został bardzo ciepło przyjęty przez fanów.

Wizytówką ekipy Fu Machu są chwytliwe riffy i bezpretensjonalne gitarowe brzmienie. Do tego dodajemy lekką warstwę liryczną i możemy się cieszyć stoner rockiem w najlepszym wydaniu! Jeżeli lubicie garażowe brzmienia i dawkę pozytywnej energii prosto z Kalifornii to nie może Was zabraknąć w poznańskim klubie Pod Minogą!

Więcej informacji:
http://www.facebook.com/FuManchuBand
http://www.fu-manchu.com/
Wydarzenie na FB:
http://www.facebook.com/events/1387813644878387/

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook

Podkategoria