Artur Rojek - Autumn 2015 Tour

Artur Rojek - Autumn 2015 Tour

Zmiana miejsca i daty imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Opole

Zmiana daty koncertu!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Opole

23.01.2018

Ceny biletów:
    - 110zł, 100zł

Uwaga!!

 

Impreza została przeniesiona z dnia 21 listopada na dzień 16 listopada z Hali Stulecia do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą daty imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

Komunikat organizatora:

 

Szanowni Państwo,
wychodząc naprzeciw Państwa wygodzie i komfortowi odbioru koncertu, udało nam się przenieść planowany we Wrocławiu w sali WCK 21.11. 2015 r. koncert Artura Rojka.
Koncert odbędzie się w nowej, wspanialej sali Narodowego Forum Muzyki 16.11. o godzinie 19.00.
Jeżeli komuś nie odpowiada nowy termin koncertu, może zwrócić bilety w miejscu ich zakupu. Wszystkim tym, którzy zachowają bilety w dniu koncertu zostaną przydzielone nowe, najlepsze miejsca na sali.
Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Szczegóły wydarzenia

Artur Rojek
Autumn 2015 Tour


Lider, kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Przez 20 lat frontman Myslovitz, jednego z najbardziej popularnych zespołów w Polsce, z którym dowiódł, że można pogodzić ambitne granie inspirowane zachodnią alternatywą z masowo czytelną formułą popowego przeboju. Artur Rojek jest również pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym OFF Festivalu odbywającego się nieprzerwanie od 2006 roku, który jest określany mianem najlepszej imprezy z muzyką niezależną w Polsce i wysoko ocenianej pośród innych tego typu imprez w Europie.

Po odejściu z Myslovitz fani Rojka cierpliwie czekali na upragniony materiał, a ich marzenie spełniło się dokładnie 4 kwietnia 2014 roku. Nakładem Kayaxu ukazał się krążek zatytułowany „Składam się z ciągłych powtórzeń”, który w niezwykle szybkim tempie podbił serca polskiej publiczności a utwory takie, jak „Beksa” czy „Syreny” na stałe wdarły się na listy przebojów największych krajowych rozgłośni radiowych. 

Artur Rojek, czyli kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Tyleż idol, co autorytet (a to wbrew pozorom nie zawsze idzie w parze). Człowiek z monopolem na sukces – czego się nie dotknie, zawsze mu wychodzi. Współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował ponadto z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festiwalu.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook

Podkategoria