Kataklysm, Septic Flesh, Aborted

Kataklysm, Septic Flesh, Aborted
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Zmiana miejsca koncertu w Krakowie!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Opole

Zmiana daty koncertu!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Opole

23.01.2018

Ceny biletów:
    - 80zł - w przedsprzedaży
    - 90zł - w dniu imprezy

Uwaga!!

 

Krakowska impreza została przeniesiona z Klubu Fabryka do Klubu Kwadrat.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do dnia imprezy.

Komunikat organizatora:

 

Knock Out Productions z przykrością informuje: belgijska formacja death metalowa Aborted nie zagra z 21.01 w krakowskim Kwadracie. Powodem odwołania występu w Krakowie jest sytuacja rodzina wokalisty Svena de Caluwé, który zaraz po koncercie w Warszawie musi wracać do Belgii. W związku z tym zmianie ulega również rozkład jazdy koncertu, który odbędzie się 20.01 w Progresji. Nowe rozpiski czasowe prezentują się następująco:

20.01, Warszawa, Progresja – Kataklysm, Septicflesh, Aborted:
17:30 Drzwi
18:15-18:55 Aborted
19:25-20:10 Septicflesh
20:40-… KATAKLYSM

21.01, Kraków, Kwadrat – Kataklysm, Septicflesh:
19:00 Drzwi
20.00-20.45 Septicflesh
21.15-... KATAKLYSM

Szczegóły wydarzenia

Kataklysm + Septicflesh, Aborted

Knock Out Productions zaprasza na koncerty deathmetalowego buldożera z Kanady – Kataklysm. W Polsce Kanadyjczykom towarzyszyć będą królowie symfonicznego black metalu z greckiego Septicflesh oraz Holendrzy z obleśnie deathmetalowego Aborted. Te trzy ekipy zagrają 20 stycznia 2016 w Warszawie, w klubie Progresja oraz 21 stycznia 2016 w Krakowie, w klubie Fabryka.
Headliner


KATAKLYSM (Kanada) death metal, melodyjny death metal:
W Kraju Klonowego Liścia, w którym na świat przyszedł Justin Bieber oraz Bryan Adams, za którego według twórców „South Parku” Kanada powinna świat przepraszać, dobrych metalowych zespołów zawsze było pod dostatkiem. W każdym gatunku, z death metalem włącznie. Od 1991 roku śmierć metal z Kanady z dumą i wysoką jakością reprezentuje pochodzący z Montrealu Kataklysm. Trzon kapeli niezmiennie stanowią mający włoskie korzenie fan niedawnego finalisty Ligi Mistrzów, Juventusu Turyn, wokalista Maurizio Iacono, oraz gitarzysta, kompozytor i ceniony w świecie metalu producent Jean-Francois Dagenais.
Na kataklizmowe DNA składają się mocarne riffy plus imponujące solówki Jeana-Francoisa, potężna sekcja rytmiczna, a nad wszystkim unosi się charakterystyczny growling Maurizio. Kapela była u nas niejednokrotnie. Po raz ostatni promując wydany w 2013 roku album „Waiting For The End To Come”. Zanim Kanadyjczycy znowu zjawią się w Polsce, na rynku od paru miesięcy będzie ich dwunasta płyta studyjna, „Of Ghosts And Gods”. Którą zapewne potwierdzą przynależność do światowej czołówki kapel z pogranicza death metalu i melodyjnego death metalu.


SEPTICFLESH (Grecja) symfoniczny black metal, black metal:
W składzie mają jednego z najbardziej cenionych projektantów oprawy graficznej płyt zespołów metalowych oraz faceta, który studiował dyrygenturę na akademii muzycznej w Anglii. Między innymi tym, a także mnóstwem doskonałej muzyki, może pochwalić pochodząca z Aten znakomita formacja Septic Flesh albo Septicflesh, jak to woli. Z tego zestawu oni również świętują jubileusz. I to piękny! Spiros Antoniou (czyli Seth Siro Anton, ów słynny projektant) jego brat Christos oraz Sotiris Vayenas zamiast kopać piłkę i próbować załapać się do Panathinaikosu lub Olympiakosu, woleli tworzyć blackmetalowy hałas, więc założyli kapelę. Kapelę, która w krótkim czasie awansowała do awangardy wspaniałej greckiej sceny metalowej. Septic Flesh zachwycił fanów metalowego podziemia kapitalnymi płytami „Esoptron”, „Ophidian Wheel”, czy nagranym po siedmioletniej przerwie „Summerian Daemons”. Obecnie muzyka Septic Flesh to monumentalne, imponujące orkiestracje, połączone z blackmetalową wściekłością, czystymi oraz charczącymi wokalami. Plus wspaniałymi partiami perkusji, za które teraz odpowiada w zespole doskonale nam znany z Decapitated Kerim „Krimh” Lechner.
Septic Flesh wciąż promuje świetny krążek „Titan” z 2014 roku, na którym znalazła się powalająca, zilustrowana niepokojącym klipem kompozycja „Prometheus”. W chłodny styczniowy wieczór ich epicka muza będzie pasować perfekcyjnie.


ABORTED (Belgia) death metal, death gore:
Granie brutalnego i świetnego technicznie death metalu to nie rurki z kremem. Jeśli już to rurki z krwią, flaczydłami i płynami ustrojowymi. Belgijski Aborted to godni spadkobiercy tradycji starego Carcass, czy Autopsy, którzy wspaniale pracują na własny rachunek już 20 lat! Tak, właśnie takie urodziny kapela niezniszczalnego Svena de Caluwé świętuje w 2015 roku. Hymny ku chwale estetyki gore Aboted zaprezentował polskim fanom wiosną 2014 roku w imponującym stylu. Belgowie promowali wówczas album „The Necrotic Manifesto”. Doskonale oceniony przez recenzentów. Być może zanim w styczniu 2016 roku Aborted wystąpi w Polsce, pojawią się jakieś ich nowe zabójcze kawałki? Oby.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Knock Out Productions

Facebook