BRODKA / KRZYSZTOF ZALEWSKI / HATTI VATTI / SEAZONE 2016

BRODKA / KRZYSZTOF ZALEWSKI / HATTI VATTI / SEAZONE 2016

Zmiana w programie imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Ceny biletów:
    - 25zł

Zmiana programu imprezy:

- Ze względów od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmiany w organizacji koncertów w Operze Leśnej w dniu 10 czerwca 2016r.
- Występ artystki Kelis z zespołem zostaje odwołany. Występy pozostałych artystów (Brodka, Krzysztof Zalewski, Hatii Vatti & Lady Katee) odbędą się bez zmian.
- Osoby, które dokonały zakupu biletów na ten dzień proszone są o dokonanie zwrotu za pomocą formularza dostarczonego przez bileterię. Aby zrekompensować Wam nieobecność Kelis każda osoba, która dokonała już zakupu biletu, będzie mogła wejść bezpłatnie na koncert na podstawie listy gości (prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości).
- W związku z powyższą zmianą ustalamy nową cenę biletu jednodniowego do Opery Leśnej. Nowa cena to 25 zł niezależna od miejsca czy sektora.

Szczegóły wydarzenia

Krzysztof Zalewski


10 czerwca na scenie, która gościła największe sławy, usłyszymy: Monika Brodka, Krzysztof Zalewski, Hatti Vatti & Lady Katee

Monika Brodka - laureatka trzeciej edycji Idola, zdobywczyni Fryderyków, nominowana do Paszportu Polityki. Nie lubi odcinać kuponów i nie boi się ryzykować. Mimo niepokornej artystycznie duszy od samego początku kariery zyskała ogromne uznanie polskiej publiczności, a każde jej kolejne wydawnictwo przekracza rekordy sprzedaży. Obecnie ma na koncie dwie Złote i jedną podwójną Platynową Płytę, a na sopockiej scenie zagra materiał z nowego, czwartego wydawnictwa „Clashes”, którego premierę zaplanowano na 13 maja.
Album ukaże jej nową gitarową stronę, będzie odmienny od tego co grała dotychczas, a utwory nagrane w Stanach Zjednoczonych są samodzielnymi kompozycjami Brodki. O brzmienie wydawnictwa zadbał Noah Georgeson współpracujący z Joanna Newsom i Devendra Banhartem.

Koncerty obu artystek poprzedzi Krzysztof Zalewski, jeden z najlepszych polskich wokalistów, multiinstrumentalista i kompozytor. Po głównej roli w filmie „Historia Roja”, współpracy z Nosowską i Hey, Brodką i Muchami zaprezentuje się w solowym materiale. Poza utworami z albumu „Zelig” usłyszymy nowe kompozycje z jeszcze nie wydanego krążka. Będzie to prawdziwy rockowy test na żywym organizmie publiczności.

Zanim jednak Zalewski uwolni rockowego ducha koncert otworzy trójmiejski producent Hatti Vatti z udziałem wokalistki Lady Katee.

Koncerty rozpoczną się o godzinie 18.00

Koncert odbywa się w ramach SeaZone Music & Conference | 9-11 czerwca 2016, Sopot

Przez dwa dni ponad 100 prelegentów z kraju i ze świata będzie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas kilkudziesięciu prelekcji, seminariów, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Nie zabraknie również prezentacji najnowszego sprzętu i oprogramowania.

Plan programowy konferencji dostępny jest również na stronie www.seazonesopot.pl, a poruszone zostaną wszelkie zagadnienia związane z kondycją i funkcjonowaniem współczesnego biznesu muzycznego.

http://seazonesopot.pl
http://facebook.com/seazonesopot

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook