Filharmonia-Muzyka w Jazovii - Szymon Nehring

Filharmonia-Muzyka w Jazovii - Szymon Nehring
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Impreza bezpłatna!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Opole

Zmiana daty koncertu!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Opole

23.01.2018

Ceny biletów:
    - 30zł

UWAGA:

Impreza bezpłatna!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Komunikat organizatora:

Szanowni Państwo,
w związku z chęcią dotarcia z naszymi wydarzeniami do jak najszerszej publiczności oraz dzięki ofiarności nowego sponsora cyklu koncertów "Filharmonia - muzyka w Jazovii", postanowiliśmy umożliwić Państwu bezpłatny wstęp na następujące muzyczne przedsięwzięcia:
-13 lipca - Szymon Nehring
-22 lipca - Piotr Metz - Beatlesi, jakich nie znacie.
Na powyższe wydarzenia będzie można zdobyć bezpłatne zaproszenia, których ilość jest ograniczona. Informację, w jaki sposób zdobyć bezpłatne zaproszenia już wkrótce będą dostępne na stronie www.filharmonia.jazovia.pl

Osoby, które do tej pory dokonały zakupu biletu za pośrednictwem Ticketpro lub w punktach sprzedaży stacjonarnej, uzyskają zwrot poniesionych kosztów w punkcie zakupu biletów. Jednocześnie osobom tym zostaną przyznane bezpłatne zaproszenia.  Prosimy o przygotowanie wydruku maila potwierdzającego zakup biletu lub skanu biletu, na podstawie, którego zostaną Państwo wpuszczeni na koncert. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem jazovia@jazovia.pl

Szczegóły wydarzenia

Filharmonia - Muzyka w Jazovii: Szymon Nehring


Szymon Nehring jest jednym z najbardziej utalentowanych i obiecujących pianistów młodego pokolenia w Polsce. Dzięki znakomitym występom w XVII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina jako jedyny Polak zagrał w finale konkursu otrzymując później wiele zaproszeń koncertowych z Polski i z zagranicy.

Obecnie jest studentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie prof. Stefana Wojtasa. Wcześniej przez 11 lat uczył się w klasie fortepianu Olgi Łazarskiej w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. M. Karłowicza w Krakowie i Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Krakowie.  Regularnie uczestniczy w konkursach i festiwalach. Do jego ostatnich osiągnięć artystycznych należą I miejsce i 6 nagród specjalnych w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Halina Czerny-Stefańska in memoriam” w Poznaniu (2014 r.) i I nagroda w konkursie „Arthur Rubinstein in memoriam” w Bydgoszczy (2014 r.). W 2015 r. wystąpił w finale XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina i otrzymał wyróżnienie, nagrodę publiczności oraz szereg nagród dodatkowych w tym za stworzenie wybitnej kreacji artystycznej oraz za zasługi dla muzyki polskiej.

W listopadzie 2015 r. ukazała się jego debiutancka płyta CD z muzyką polskich kompozytorów, która dotychczas została wyróżniona nagrodą polskiej Akademii Fonograficznej Fryderyk 2016 w kategorii Album roku recital solowy, a także Jokerem magazynu Crescendo oraz nagrodą Supersonic magazynu Pizzicato. W grudniu tego samego roku odbył trasę koncertową wraz z Santander Orchestra występując z Koncertem fortepianowym e-moll Chopina w najlepszych polskich salach koncertowych Lusławic, Wrocławia, Katowic, Warszawy i Szczecina. Z tą orkiestrą wystąpił również w Warszawie w marcu 2016 r. podczas jubileuszowej dwudziestej edycji Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena wykonując Rapsodię na temat Paganiniego op. 43 Rachmaninowa.

Koncertował w takich krajach jak Rosja, Estonia, Ukraina, Węgry, Austria, Niemcy, Francja, Norwegia, Włochy oraz Kanada. Jego najbliższe plany koncertowe obejmują wstępy w Ameryce Pd., Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rumunii, Francji, Czechach oraz w wielu miastach w całej Polsce. Artysta jest stypendystą Fundacji Pro Musica Bona (od 2010r), a także Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2010 r.). W 2015 r. został laureatem stypendium Krystiana Zimermana. Szymon Nehring jest reprezentowany przez Stowarzyszenie im. Ludwiga van Beethovena.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook