LP (Laura Pergolizzi)

LP (Laura Pergolizzi)
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Zmiana miejsca imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Triggerfinger

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Klub Zaklęte Rewiry, Wrocław

27.10.2017

Czerwone Gitary

Zmiana daty koncertu!

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne …

29.10.2017

Ceny biletów:
    - 99zł - w przedsprzedaży
    - 120zł - w dniu imprezy

UWAGA:

Impreza została przeniesiona z CK Zamek do MTP.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca wydarzenia zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do dnia imprezy.

Komunikat organizatora:

Agencja Go Ahead informuje, iż w związku z bardzo dużym zainteresowaniem koncertem LP zmienia się miejsce występu artystki - wydarzenie zostaje przeniesione z Sali Wielkiej CK Zamek do Hali nr 2 MTP! Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Nowa pula biletów dostępna jest w sieciach Biletomat.pl, Eventim.pl, Ebilet.pl i Ticketpro.pl oraz w punktach stacjonarnych (sieć sklepów Empik, Saturn oraz Media Markt). Warto pospieszyć się z zakupem!

Szczegóły wydarzenia

LP (Laura Pergolizzi)


Go Ahead zaprasza na koncert LP, autorki jednego z największych przebojów tego roku – „Lost On You”! Wokalistka wystąpi 13 grudnia w Sali Wielkiej CK Zamek w Poznaniu!

Laura Pergolizzi, znana publiczności jako LP to niesamowicie utalentowana wokalistka i kompozytorka, która zasłynęła współpracą z takimi artystami jak Rihanna czy Rita Ora, jednak prawdziwą sławę przyniosły jej własne utwory, w tym tegoroczny superprzebój „Lost On You”.

LP urodziła się i mieszka w Nowym Jorku, gdzie karierę muzyczną rozpoczęła w 1998 roku. W 2001 nakładem wytwórni Koch Records ukazał się debiutancki album artystki, „Heart-Shaped Scar”. Trzy lata później światło dzienne ujrzała kolejna płyta, z której pochodzi utwór „Wasted”, wybrany do czołówki amerykańskiego serialu „Daleko od domu”. Równocześnie artystka rozpoczęła współpracę kompozytorską z innymi muzykami, czego efektem były utwory pisane dla największych gwiazd - „Cheers” Rihanny, „Beautiful People” Christiny Aguilery czy „Red” Cher. Do swoich nagrań powróciła w 2014. Wydała wtedy trzeci album „Forever for Now”, magazyn Vouge mianował LP „Artystką Tygodnia”, a singiel „Into The Wild” został wykorzystany w kampanii reklamowej jednego z banków.

W tym roku ukazała się EP-ka artystki, która szturmem wdarła się na zagraniczne i polskie listy przebojów.  Zawiera ona przebojową piosenkę "Muddy Waters", wykorzystaną w głośnym serialu stacji Netflix "Orange Is The New Black” oraz „Lost On You” - utwór, który niespodziewanie stał się jednym z największych hitów 2016 roku! „Lost On You” zdobył szczyty list przebojów w wielu europejskich krajach, trafił także na trzecie miejsce Hype Machine's Popular Charts oraz na szóste miejsce Spotify Viral Charts już w tygodniu debiutu.

EP-ka to intrygująca zapowiedź tego, co czeka nas na czwartej płycie Amerykanki.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: GoAhead

Gdzie:

  • CK Zamek, ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

Facebook