Phantogram

Phantogram
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Zmian miejsca imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Opole

Zmiana daty koncertu!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Opole

23.01.2018

Agencja Go Ahead zaprasza na pierwszy w Polsce koncert zespołu Phantogram! Amerykański duet wystąpi 21 sierpnia w Palladium!
Ceny biletów:
    - 79zł - w przedsprzedaży
    - 90zł - w dniu imprezy

UWAGA:

Impreza została przeniesiona z klubu Palladium do klubu Proxima.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca wydarzenia zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do dnia imprezy.

Szczegóły wydarzenia

Phantogram


Agencja Go Ahead zaprasza na pierwszy w Polsce koncert zespołu Phantogram! Amerykański duet wystąpi 21 sierpnia w Palladium!

O tych pochodzących z Nowego Yorku muzykach, zrobiło się głośno za sprawą reklamy - ich piosenka "When I'm Small", wykorzystana w trakcie spotu reklamowego, w błyskawicznym tempie uzyskała ponad 8 milionów wyświetleń na YouTube i stała się hitem na listach przebojów. Ich twórczość możecie kojarzyć również za sprawą seriali takich jak „Skins”, „Shameless”, a także soundtracku do „Igrzysk śmierci”.

Duet stworzony przez dwójkę wieloletnich przyjaciół - Sarę Barthela i Josha Cartera, którzy dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi - mieszance rockowej energii z elektronicznym brzmieniem stali się jednym z najciekawszych zespołów nowego pokolenia. Debiutowali w 2009 roku longplayem zatytułowanym „Eylied Movies”, a dzisiaj na swoim koncie mają już trzy długogrające albumy. Debiutancki krążek, mimo niezwykle pozytywnych opinii krytyków nie spotkał się ze spodziewanym rozgłosem wśród słuchaczy. Jak się okazało, zespół na zasłużony sukces nie musiał jednak długo czekać. Kolejny album, wydany cztery lata później („Voices”) okazał się być znacznie dojrzalszy od swojego poprzednika - prowadzi on bowiem słuchacza w liryczny świat skomplikowanych historii. Utwór „Run Run Blood” według samego Josha opowiada "o smutnym czasie w jakim się znaleźliśmy".

Ostatni, wydany w zeszłym roku przez Republic Records „Three” pełen jest chwytliwych, rytmicznych utworów porywających do tańca, ale wciąż utrzymany jest w oryginalnym stylu zespołu. Mamy tu rockowo-elektroniczne ballady przeplatające się z w dynamicznymi utworami, w których wokalistka pokazuje ogromną siłę swojego głosu. Muzycy lubią określać swoją muzykę jako "street beat, psyche pop".

Koncert tej dwójki niesamowicie uzdolnionych muzyków, będziecie mogli zobaczyć już 21 sierpnia w Palladium!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Palladium, Złota 5/7, Warszawa

Facebook